Beyoncé (41 l.) zrobiła sobie przerwę w swojej globalnej trasie „Renaissance”, by dołączyć do męża w Paryżu na debiutanckim pokazie odzieży męskiej Pharrella Williamsa dla Louis Vuitton. Gwiazda pojawiła się na imprezie w złotej piżamie, która wyglądała iście luksusowo i „największych” okularach przeciwsłonecznych świata.

Beyonce i wielka wpadka. Nie miała jak zsiąść z konia…

Beyoncé miała na sobie jedwabną piżamę i „podomkę” Louis Vuitton, które połączyła z biżuterią Tiffany & Co., torebką Louis Vuitton z łańcuszkiem i gigantyczne okulary przeciwsłoneczne, które zakrywały jej połowę twarzy.

Proszę pani, gdzie znajduje pani czas na chodzenie na pokazy mody pomiędzy twerkowaniem dla całego świata, wyprzedawaniem koncertów, rekonwalescencją po operacji stopy, byciem matką i noszeniem 75 000 różnych świetnych stylizacji?, zapytał jeden z internautów.

Beyoncé w luksusowej piżamie na pokazie mody

Na pokazie Pharrella Williamsa dla Louis Vuitton pojawiły się również: Kim Kardashian, Zendaya Williams, Jared Leto, A$AP Rocky i Rihanna w zaawansowanej ciąży i tłum innych.

Beyonce prezentuje obfity biust w przeźroczystej kreacji

Beyoncé wspiera czarnoskórych projektantów mody. W minioną sobotę gwiazda założyła wyłącznie kreacje stworzone przez czarnoskórych  projektantów, w tym oszałamiającą czerwoną suknię od Maximiliana Davisa i Oliviera Rousteinga.