Tina Knowles (69 l.) wściekła się, gdy ludzie oskarżyli jej córkę Beyoncé (42 l.) o „wybielanie skóry” lub próbę bycia „białą kobietą” poprzez wybór prostych, platynowo-blond włosów na premierze jej filmu z trasy koncertowej „Renesans”.

Beyonce z coraz jaśniejszą karnacją, „Wygląda jak Taylor Swift”

Mama gwiazdy zamieściła na Instagramie montaż wideo przedstawiający niektóre komentarze na temat ostatniego looku swojej córki, „teraz jest biała?”, „wybiela skórę!”. oraz „kłamie na temat swojego pochodzenia”– to tylko niektóre z nich.

Następnie w klipie pokazana została Beyoncé na przestrzeni lat. Na zdjęciach widać zmianę jej karnacji, „Beyoncé to dziewczyna o brązowej karnacji, czasami mniej lub bardziej jasnej. Dziewczyna o brązowej skórze to [sic!] więcej niż kolor skóry. To kultura, duma i siła”.

Matka Beyoncé broni córki

Natknęłam się na to dzisiaj i zdecydowałam się opublikować to po tym, jak zobaczyła tę całą głupią, ignorancką, rasistowską narrację, napisała Tina Knowles.

Beyonce w końcu pokazała swoje najmłodsze dzieci

Tina Knowles uderzyła również w reportera serwisu plotkarskiego TMZ, który jest biały, za skontaktowanie się ze stylistą fryzur Beyoncé, Nealem Farinah, z prośbą o komentarz na temat tego, czy piosenkarka „chce być biała”.

Co myślicie?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: