Erykah Badu (52 l.) właśnie oskarżyła Beyoncé (41 l.) o kradzież jej stylizacji, a także muzyki. Artystka pokazała uderzające podobieństwa między jej stylem osobistym, a tym Beyoncé, „Chyba jestem stylistką wszystkich”, napisała na Instagramie.

Przyrodni brat Beyonce mieszka w przyczepie, a ona kupiła najdroższy dom w Kalifornii

Przez całą swoją błyskotliwą karierę Erykah Badu stała się synonimem noszenia dużych kapeluszy podczas swoich występów. Jeden z looków podczas trwającej trasy koncertowej Beyoncé – „Renaissance” jest rzeczywiście bardzo podobny do tego, który wcześniej nosiła Badu.

Erykah powinna wiedzieć doskonale, że artyści tacy jak Beyoncé mają wielu stylistów, którzy łączą wiele rzeczy. Ilekroć coś jest podobne lub wygląda na inspirowane kimś, rzadko ma to bezpośredni związek z artystą, można przeczytać w jednym z komentarzy.

Erykah Badu oskarża Beyoncé

W sieci większość bierze stronę Beyoncé, krytykując małostkowość Eryki Badu. Jednak to nie jedyna wpadka związana z królową. W zeszłym roku piosenkarka Kelis oskarżyła Beyoncé o „kradzież” po tym, jak ta użyła jej piosenkę „Milkshake” z 2003 roku w kawałku „Energy”.

Beyonce w Warszawie. Opublikowała te zdjęcia!

Mój umysł też jest zdumiony, ponieważ poziom braku szacunku i całkowitej ignorancji […] Słyszałam o tym tak samo, jak wszyscy inni […] Nic nie jest takie, jakim się wydaje, niektórzy ludzie w tym biznesie nie mają duszy ani uczciwości i wszystkich oszukali, wyznała ówcześnie Kelis.

Erykah Fot. Str Old / Reuters / Forum

fot. INSTARimages.com

IG: beyonce

Beyonce i Jay-Z w Portofino

Beyonce i Jay-Z w Portofino fot. Backgrid UK / Forum