Big Brother okazał się strzałem w dziesiątkę. Podczas pierwszego odcinka oglądało 2,23 mln widzów. I tym samym, był to najwyższy wynik w historii stacji TVN7. Już po pierwszym odcinku program był szeroko komentowany. Jak można się domyślać, prawie wszyscy, którzy biorą udział w programie, chcą zyskać sławy. Nie mamy też wątpliwości, że po programie właśnie tak będzie.

Big Brother 2019. Kto wszedł do domu Wielkiego Brata? (LISTA UCZESTNIKÓW)

Udział w programie wiąże się z tym, że fani programu wyciągają brudy z przeszłości uczestników. I tak szybko wyszło na jaw, kim jest, a raczej był 26-letni Łukasz Darłak. W programie zdradził tylko, że pochodzi z Rzeszowa, a z zawodu jest psychologiem.

Pracuje z osobami chorymi na autyzm. Kocha swoją pracę, a możliwość pomagania innym daje mu ogromną satysfakcję. Zdaje sobie sprawę, że w osiągnięciu sukcesu ważny jest rozwój osobisty. Ma pozytywne podejście do życia. Nawet codzienne, rutynowe czynności, sprawiają mu radość. W jego życiu ważną rolę odgrywają przyjaciele. Za swoją najlepszą cechę charakteru uważa spokój. Czuje się atrakcyjny i szczery. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę

– powiedział w programie Darłak.

Big Brother: Łukasz Darłak już brylował w show-biznesie

Jednak nie wspomniał o swojej przeszłości. A szkoda, bo okazało się, że chłopak już długo współpracuje z TVN-em.

Już wcześniej próbowała swoich sił w telewizji m.in. w paradokumentach „Szkoła”, „19+” i „Pierwszej Miłości”. A jeszcze wcześniej może pochwalić się związek ze znaną osobą, a jest nim – Michał Witkowski. W 2015 roku Łukasz często brylował na imprezach show-biznesowych.

Witkowski nie wstydzi się swojego ex i dobrze go wspomina. Postanowił skomentować jego udział w programie Big Brother na Facebooku.

Big Brother – gdzie zamieszkają uczestnicy? Znacie już ten dom

Otóż okazuje się, że mój były chłopak, bardzo miły i inteligentny Lukas, nie zasypia gruszek w medialnym popiele, lecz dmucha na żar i rozdmuchuje ogień… Cieszę się, bo zawsze wierzyłem, że ma parcie i jeszcze wypłynie! Trzymam kciuki, Lukas! Widzowie na pewno Cię pokochają, tak jak ja! Lukas jest ambitny, otwarty, nie boi się nowych wyzwań, nie boi się publiczności i wciąż ma chłopięcą urodę. Lukas ma talent aktorski, grał ze mną w „Fynf und cfancyś show” w Imce i byliśmy z Karolakiem z niego bardzo zadowoleni! Cieszę się, że przynajmniej jeden z moich chłopaków nie jest leniwy i działa dalej! Witamy z powrotem w showbiznesie, oby na zawsze!

– czytamy.

Spodobał Wam się Łukasz Darłak? Chcecie, żeby został jak najdłużej w programie?

Big brother/ Łukasz Darłak
Big brother/ Łukasz Darłak
Michał Witkowski/Łukasz Darłak
Michał Witkowski/Łukasz Darłak
Michał Witkowski/Łukasz Darłak
Michał Witkowski/Łukasz Darłak
Michał Witkowski/Łukasz Darłak

Sonda

poll-violet

Kto już wzbudza Waszą sympatię?

1
Big Brother

Karolina Wnęk

2
Big Brother

Radek Palacz

3
Big Brother

Kasia Olek

4
Big Brother

Tomasz Urban

5

Igor Jakubowski

6
Big Brother

Łukasz Darłak

7
Big Brother

Magda Wójcik

8
Big Brother

Izabela Mączka

9
Big Brother

Oleh Riaszeńczewa

10

Natalia Wróbel

11

Klaudia Marchewka

12
Big Brother

Marlena Klimczyk

13
Big Brother

Bartek Boruc

14
Big Brother

Daniel Barłóg