Program Big Brother cieszy się coraz większą popularnością. Po wyjściu Justyny Żak nastroje w Domu Wielkiego Brata bardzo się uspokoiły. Wczoraj do programu ponownie wszedł Łukasz Darłak, który ma za zadanie zastąpić Pawła w bitwie z Olehiem. W Internecie tematem numer jeden jest jednak rozkwitająca miłość pomiędzy Magdą Wójcik, a Olehiem Riaszeńczewem.

Big Brother: Justyna Żak zabrała głos w sprawie toksyczności w relacji ze swoim chłopakiem Pawłem

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew są parą?

Na początku programu nikt nie spodziewał się, że pomiędzy Olehiem Riaszeńczewem, a Madzią Wójcik pojawi się uczucie. W pierwszych dniach trwania programu Oleh poinformował, że jest w związku z dziewczyną – Stefanią. Z partnerką nie widział się kilka miesięcy, a ich związek był tworzony na odległość. 20-letni chłopak opowiadał, że jest w niej bardzo zakochany.

Big Brother: Justyna Żak nie wytrzymała psychicznie – opuściła program z Pawłem

Wszystko jednak zmieniło się, gdy Oleh poznał Madzię. Zaczęło się niewinnie, później para zaczęła wtulona w siebie spędzać noce. Niestety Internauci nie są przekonani do szczerych intencji chłopaka – nie zapominajmy, że nominował Madzie do opuszczenia programu. Wielu twierdzi, że to jego taktyka na wygranie programu.

Magda zarzekała się, że nic nie czuje do Oleha, jednak po piątkowej imprezie wszystko zmieniło się o 180 stopni. Domownicy bawili się w najlepsze, a w tym samym czasie na kanapie Oleh i Madzia pocałowali się.

Wielu Internautów zauważa, że to teraz  Madzie bardziej „lgnie” do Oleha. Część z nich bardzo się martwi, że chłopak zrani dziewczynę. Oleh ma 20 lat, a Madzia jest po trzydziestce.

Tak oglądam i Madzia bardziej się do niego tuli niż on do niej

Boże, on ma tylko 20 lat i co chwilę kocha kogoś innego…

Oleh najpierw podbijał do Karoliny, później do Angeliki teraz do Madzi. po prostu chce wykorzystać dziewczynę żeby dłużej zostać w programie jako zakochana para. Oleh mówił ze chce zostać aktorem, ciekawe czy widzowie lykna te jego grane uczucia.

po akcjach z Olehem, nie wiem czy on jest dobry dla Madzi. ale to jej wybór – brzmią komentarze.

Chłopak Justyny Żak z Big Brothera, Paweł, opowiedział o swoich operacjach plastycznych mamy zdjęcie PRZED

Co sądzicie o tej relacji?

Sonda

poll-violet

Komu najbardziej kibicujesz w programie Big Brother?

1

Kasi

2

Radkowi

3

Igorowi

4

Madzi

5

Bartkowi

6

Olehowi

7

Izie

8

Magdzie