Justyna Żak i Paweł Grigoruk dobrowolnie opuścili program Big Brother. Co Juszes miała na ten temat do powiedzenia po wyjściu z Domu Wielkiego Brata?

Justyna Żak o Big Brother

Big Brother zakończył się dla Justyny Żak i jej chłopaka – Pawła Grigoruka. Mimo że weganka zakończyła swoją przygodę i wczoraj pierwszy dzień mogła cieszyć się „wolnością” nie opuściła odcinka Big Brother o 20:00. Uczestniczka przejęła się komentarzami na swój temat i od razu odpowiedziała na zarzuty dotyczące jej relacji z Pawłem.

Szok! Juszes usłyszała KARĘ za złamanie regulaminu w Big Brother. Ktoś opuści dzisiaj program

Niech nikt z was nie myśli że opuściłam program przez Pawła, jest wręcz odwrotnie – zaczyna Justyna.

Big Brother: Justyna Żak nie wytrzymała psychicznie opuściła program z Pawłem

Justyna tłumaczy, że była dwa razy bliska opuszczenia programu i tylko dzięki temu, że jej chłopak pojawił się w programie mogła w nim dłużej pobyć. Odniosła się także do plotek dotyczących toksyczności w relacji z Pawłem:

Paweł nigdy mnie nie skrzywdził. I każdy kto nas zna o tym wie. Po mnie też widać jaką jestem osoba: inteligentną, samoświadomą i że w życiu nie byłabym w takiej relacji. A mój stan emocjonalny pod koniec programu był spowodowany tak naprawdę wszystkim innym poza Pawłem (…) – tłumaczy Justyna.

Chłopak Justyny Żak z Big Brothera, Paweł, opowiedział o swoich operacjach plastycznych – mamy zdjęcie PRZED

Widać, że Justyna Żak bardzo przejęła się komentarzami na jej temat w Internecie i od razu po skończeniu swojej przygody w programie postanowiła publicznie się na ich temat wypowiedzieć. Prawdopodobnie to nie jedyny komentarz w sprawie Big Brother jaki usłyszymy od Justyny.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moje wszystko. 💕 Od dawna mam poczucie, że jestem niesamowitą szczęściarą! Robię to co kocham, mam niesamowitych przyjaciół i rodzinę, mam Was i... Mam Jego! Jeśli ktoś nie zaznał jeszcze prawdziwej miłości pewnie nie zrozumie i uzna to za słodko pierdzącą paplaninę, ale seeerio kiedy ma się przy sobie odpowiednią osobę, osobę, która wyciąga z Ciebie wszystko co najlepsze, ktora zawsze jest za Tobą, która rozśmiesza Cię do łez, z którą nigdy nie kończą Ci się tematy do rozmów i pod koniec dnia od paplania i żartów boli Cię gardło, której otulające Cię ramiona koją każdy smutek to życie jest o tyle łatwiejsze. Mimo że odkąd jesteśmy razem przeszliśmy naprawdę wiele: padający biznes i problemy finansowe, problemy rodzinne, zerwane przyjaźnie to i tak czułam się najszczęśliwsza na świecie mogąc Go wspierać i mieć wsparcie od Niego. Życie bywa trudne. Bywa paskudne, ale mając u boku kogoś komu szczęście daje Twoje szczęście i nawzajem- Ty zaczynasz żyć po to aby dawać z siebie wszystko Tej osobie, świat staje się piękny, doceniasz każdy dzień i chwilę i choćby świat miałby skończyć się jutro to byłabym spokojna i pomyślała: ok, niech będzie i tak dostałam więcej niż kiedykolwiek mogłabym się spodziewać. Kochani, szukajcie szczęścia, szukajcie bratniej duszy, ona na każdego czeka. Nie godzcie się na pół szczęście, nie tkwijcie w relacjach czy pracy tylko z poczucia komfortu i strachu przed nieznanym. Życie jest jedno, wyciśnijcie z niego ile możecie. Ja tak ogromnie cieszę się, że podjęłam kilka odważnych decyzji, które mnie doprowadziły do tego gdzie dziś jestem i co mam i aż czasem boję się, że się obudzę i okaże się, że to był tylko sen, bo mam poczucie, że to całe szczęście, które mnie spotkało nie może być prawdziwe! ❤️

Post udostępniony przez 💚 Justyna Żak 💚 (@juszes)

Sonda

poll-violet

Komu najbardziej kibicujesz w programie Big Brother?

1

Kasi

2

Radkowi

3

Igorowi

4

Madzi

5

Bartkowi

6

Olehowi

7

Izie

8

Magdzie