Jedną z uczestniczek Big Brothera jest Justyna Żak, znana na YouTubie jako „Juszes”. W minioną niedzielę do domu wszedł jej chłopak Paweł Grigoruk. Wcześniej pojawiały się plotki, że ją zostawił, bo nie otrzymała od niego życzeń wielkanocnych.

Chłopak Justyny Żak z Big Brothera ją zostawił? W komentarzach na Instagramie BURZA – w końcu ODPOWIEDZIAŁ

Paweł również ma swój Instagram i kanał na YouTubie o nazwie „Pa na to”. Obecnie ma ponad 45 tysięcy subskrypcji i cieszy się dużą sympatią widzów. W filmach opowiada o różnych, ciekawych sytuacjach ze swojego barwnego życiorysu. W jednym z video zdradził, jakie miał operacje plastyczne.

Paweł Grigoruk, chłopak Justyny Żak – jakie miał operacje plastyczne?

Okazuje się, że Paweł urodził się z odstającymi uszami i dużymi płatkami. Zdradził, że nie miał wielkich kompleksów, ale pewnego dnia zamarzyły mu się tunele w uszach. Po 4 latach miał ich dość, głównie dlatego, że denerwowało go charakterystyczne świszczenie podczas jazdy na rowerze, a ludzie podczas rozmowy patrzyli się tylko na nie. Zadzwonił wtedy do kliniki i umówił się na zabieg, jednocześnie decydując się na korektę odstających uszu.

 

 

Po zabiegu, gdy zdjął opatrunki, czekała go niemiła niespodzianka:

Kiedy zdjęto mi opatrunki, zarówno lekarzowi, mi, jak i pielęgniarce opadły szczęki – lewy płatek miałem z centymetr dłuższy niż prawy.

Justyna Żak w Big Brotherze zdradziła, że miała romans ze swoim szefem. Rozpłakała się na wizji

Paweł powiedział, że ma dystans do siebie i nie był zły – po prostu umówił się na darmową poprawkę. Chirurg musiał przyciąć mu płatek ucha.

Powiedział, że nie ocenia zabiegu jako bardzo bolesny. Z pewnością było warto patrząc na efekt.

Najgorszym okresem były pierwsze 2-3 dni, bo miałem świeże rany na głowie. Później z tydzień – dwa jest tak średnio, a o wszystkim zapomniałem po około miesiącu.

Podjął dobrą decyzję robiąc korekcję uszu?

ZOBACZ TAKŻE:

Szok! Juszes usłyszała KARĘ za złamanie regulaminu w Big Brother. Ktoś opuści dzisiaj program

Big Brother 2019. Uczestniczka spotkała się z rodziną. Produkcja teraz się tłumaczy

Juszes – youtuberka w Big Brotherze! Wywołała szereg kontrowersji

 

Paweł Grigoruk przed operacjami