Choć w singlu wydanym w lipcu Billie Eilish śpiewa „My future”, to wszystko wskazuje na to, że nie ma problemu z oglądaniem się w przeszłość. Wokalista pomimo młodego wieku ma na koncie liczne sukcesy w tym nagrodę Grammy oraz piosenkę do filmów o Bondzie.

Billie Eilish o swojej WADZE. „Tak po prostu wyglądam”

Billie Eilish w dzieciństwie

Bille Eilish odznacza się nie tylko muzycznymi dokonaniami, ale także wyrazistym stylem. Gwiazda niedawno odpowiedziała na falę krytyki, która zalała ją po tym, jak światło dzienne ujrzały jej zdjęcia w obcisłej koszulce na ramiączkach.

Oczywiście jako dziecko Billie Eillish nie miała czarnych włosów z neonowym refleksami. Na zdjęciu Billie ma uroczy kapelusz oraz koszulkę drukowaną w małe kwadraty, na których wydrukowano akcesoria sportowe, zwierzątka i otwarte książki.

To nie jest Billie Eilish, chociaż szeroki DRES mógłby na to wskazywać

Ze zdjęcia można wywnioskować, ze mała Billie właśnie skończyła jeść czekoladę. Uwagę zwracają jej wielkie niebieskie oczy oraz jasna cera, która stała się jej znakiem rozpoznawczym.

Billie podpisała swoje zdjęcie zwyczajnie „19”, celebrując swoje urodziny. Życzenia swojej sławnej siostrze złożył również jej brat, z którym napisała pierwszą płytę. Na jego profilu pojawił się filmik, na którym Billie gra na fortepianie.

Wszystkiego najlepszego z okazji 19. urodzin Billie! To wielki zaszczyt, że ​​mogę być twoim bratem, a tworzenie z tobą muzyki jest moją największą radością. Miałem tyle szczęścia w pechowych czasach – napisał Finneas.

Zdezorientowana Billie Eilish rozprawia się nad KOLOREM butów. Każdy widzi inny?

Uważacie, że Billie bardzo się zmieniła?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FINNEAS (@finneas)

Billie Eilish wsiada do samochodu

Billie Eilish/fot. The Mega Agency Forum

Billie Eilish na ściance

Billie Eilish/fot. FORUM

Billie Eilish na ściance

Billie Eilish/fot. FORUM