Billie Eilish (18 l.) w błyskawicznym tempie podbiła muzyczny świat i zachwyciła nie tylko osoby z branży, ale też zgromadziła masę fanów na całym świecie i stała się idolką nastolatków. Mimo młodego wieku Billie jest bardzo dojrzała i zdaje się, że jej kariera jest dokładnie przemyślana, łącznie z wizerunkiem scenicznym.

Nie tylko Justin Bieber jest idolem Billie Eilish. „Tańczyłam do tego w salonie”

Billie Eilish w dopasowanych ubraniach

Nieodłącznym elementem wizerunku artystki są obszerne ubrania, o które wiele razy była pytana podczas wywiadów. Billie wyznała w trakcie jednej z rozmów, że nie bez powodu ubiera się tak, a nie inaczej. Wyjaśniła, nie chce, żeby ktoś oceniał jej sylwetkę.

Nigdy nie chciałam, żeby świat wiedział o mnie wszystko. To właśnie dlatego noszę duże, luźne ubrania. Nikt nie może mieć opinii, bo zwyczajnie nie wie, co się pod nimi kryje – powiedziała.

Co ciekawe, podczas jednego z koncertów poruszyła problem body shamingu i wyznała,  że choć stara się zasłaniać swoją sylwetkę, to i tak przez wiele osób jest oceniana. Piosenkarka nawet poza sceną stara się zakładać szerokie ubrania. Jak się okazuje – nie zawsze. Ostatnio Billie została zauważona podczas spotkania z przyjaciółmi w Los Angeles. I choć jej spodenki były dość luźne, to top przylegał do ciała. Trzeba przyznać, że wokalistka w takim wydaniu to rzadkość.

ZOBACZ TEŻ:

Odważne nagranie, na którym Billie Eilish zdjęła koszulkę. Miała powód

Rodzice Billie Eilish z powodu jej obsesji chcieli wysłać córkę na TERAPIĘ

Billie Eilish wsiada do samochodu

Billie Eilish/fot. The Mega Agency Forum

Billie Eilish idzie do samochodu

Billie Eilish/fot. The Mega Agency Forum

Billie Eilish na ściance

Billie Eilish/fot. Forum

Billie Eilish na ściance

Billie Eilish/fot. Forum