Blanka Lipińska zasłynęła dzięki swoim powieściom erotycznym, ale szybko pokazała, że nie boi się nowych wyzwań. Po książkach przyszedł czas na film „365 dni” – ekranizację powieści Lipińskiej. A teraz kolejna rola Blanki. Została prowadzącą show „Tylko Jeden”.

WOW! Blanka Lipińska w przymierzalni butiku pozuje w BIKINI – figura gotowa na urlop

Blanka Lipińska w „Tylko Jeden”

Lipińska nie bez powodu została prowadzącą. Z MMA jest związana od wielu lat. W 2011 roku rozpoczęła współpracę z Konfrontacją Sztuk Walki, gdzie początkowo zajmowała się w KSW tylko tworzeniem wizerunku KSW Ring Girls, a później nagrywała zwiastuny. Z czasem zaczęła także pracować za kulisami gal organizowanych przez Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. I to właśnie ten pierwszy zaproponował jej rolę prowadzącej w show. Długo się zastanawiała czy ją przyjąć? Dobrze czuje się przed kamerą w show? Odpowiedź w naszym wideo.

„Tylko Jeden” – o programie

Wiosenny show koncentruje się na dziesięciu uczestnikach rywalizujących o profesjonalny kontrakt zawodnika MMA. Widzowie będą im towarzyszyć na sali treningowej, we wspólnym, zamkniętym domu oraz podczas walk decydujących o pozostaniu w programie. Ich przewodniczką, opiekunką i powierniczką będzie właśnie Blanka Lipińska, dla której „Tylko Jeden” to zupełnie nowe wyzwanie – czytamy na stronie programu.

ZOBACZ TEŻ:

Blanka Lipińska zdradziła, jakich facetów NIE LUBI

Blanka Lipińska o incydencie z fotoreporterem

Poznajcie Otara Saralidze, który zagrał Domenico w filmie „365 dni”. Lipińska nie pozwoliła mu zagrać, tak jak on chciał!

Blanka Lipińska/fot. Kurnikowski/AKPA

Blanka Lipińska/fot. Baranowski/AKPA

Blanka Lipińska/fot. Baranowski/AKPA