Blanka Lipińska (35 l.) podkręciła temperaturę w polskim piekiełku. Pisząc, a potem ekranizując książki z serii 365 dni Lipińska wywołała gorącą dyskusję na temat seksu, związków, granic, potrzeb kobiet i ich oczekiwań wobec mężczyzn.

Blanka Lipińska w oszałamiającej sukni na premierze filmu 365 dni (FOTO)

Przez sieć przetoczyły się setki wywiadów z Blanką, w których Lipińska zdradziła, co skłoniło ją do napisania książki.

Wiemy, że Blanka pisała 365 dni, gdy była sama. Pisanie było dla niej terapią, sposobem na odreagowanie – kobieta nie miała wtedy partnera, pisząc o Massimo spełniała się w pewien sposób jako kobieta. W rozmowie z Agatą Młynarską, w której udział brał seksuolog, Blanka wyznała, że mocne, odważne i budzące kontrowersje sceny nie były dla niej niczym nadzwyczajnym. Zdaniem Blanki w seksie chodzi o zgodność i o ile obie strony akceptują to, co się dzieje między nimi, nikt nie powinien oceniać ich relacji.

Blanka Lipińska w MAKIJAŻU Magdy Pieczonki: O KURDE, jaka jestem ŁADNA!

Prywatnie Blanka (prawdopodobnie) jest dziś singielką – w każdym razie nie opowiada o żadnej swej nowej fascynacji. Jej ostatni związek rozpadł się w klimacie porozumienia. W wywiadach Blanka mówi, że wcześniej przeszła przez parę nieudanych związków:

Tata ma bardzo otwartą głowę jeżeli chodzi o świat i kwestie seksualne. Jeżeli mam problem z mężczyzną, to idę z nim do taty. Natomiast mama wychowywała mnie konserwatywnie. Wpoiła mi szacunek do siebie samej jako kobiety. Stąd pewnie moje nieudane związki – bo musiałam się zakochać, by iść z mężczyzną do łóżka. Dzięki Bogu to się zmienia w dzisiejszych czasach, bo potrafimy to trochę oddzielić – podkreśliła w jednej z rozmów z dziennikarzami.

Blanka Lipińska zdradziła, co jest efektem ubocznym zakładania obcisłych sukienek

A z jakim mężczyzną Blanka nie wytrzymałaby długo? Dziś na InstaStory pisarki pojawiły się jej odpowiedzi na pytania fanów. Jedno z nich brzmiało: „jakich mężczyzn nie lubisz?”

Blanka odparła mocno i wprost:

Piz*owatych

Po czym przeprosiła mamę za bycie wulgarną.

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Michele Morrone, Blanka Lipińska, Natalia Siwiec, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA