Blanka Lipińska od jakiegoś czasu jest w nowym związku, a jej wybrankiem jest niejaki Paweł Baryła – scenograf filmowy, który miał swoje 5 minut jako statysta w „365 Dni: Ten dzień” i pojawił się u boku Blanki na premierze jej nowego filmu w Nowym Jorku. Blanka nauczona jednak swoimi poprzednimi doświadczeniami, trzyma nowego partnera i swój związek z daleka od swoich social mediów, dlatego próżno szukać na jej Instagramie wspólnych fotek lub romantycznych poematów miłosnych na cześć nowego wybranka i ich wielkiej miłości.

Blanka Lipińska zaręczona? pokazała pierścionek!

Blanka Lipińska pierwszy raz pokazała nowego partnera

Fani jednak chętnie dopytują o jej nowy związek, a szczodra Blanka raz na jakiś czas decyduje się uchylić rąbka tajemnicy, niejednokrotnie uderzając przy tym w poprzednich partnerów i zapewniając, że tajemniczy Paweł rozumie ją jak nikt inny, a niemedialny związek jest dla niej prawdziwą ulgą po poprzedniej relacji z Baronem.

Teraz Blanka zaskoczyła swoich fanów, po raz pierwszy publikując na swoim Instagramie zdjęcie obecnego ukochanego. Odpowiadając na pytanie fanki: „Pokażesz ulubione zdjęcie P?” wrzuciła fotkę swojego partnera z podpisem:

Tak, wiem… jest on HOT

Jak wam się podoba partner Blanki?

IG: blanka_lipinska

Blanka Lipińska na lotnisku z rodziną i CHŁOPAKIEM (ZDJĘCIA)

pasekkozak

Blanka Lipińska kłóci się z fanką! W ostrych słowach broni Michele Morrone

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

 Backgrid UK / Forum

scena z: Blanka Lipińska, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , Fot. Podlewski/AKPA