Po premierze filmu „365 dni. Ten dzień” głośno było o nieudanym makijażu Blanki Lipińskiej. Pisarka zaprezentowała się w pięknej sukni projektu Paprocki i Brzozowski, ale uwagę przyciągała twarz, która wyglądała na spuchniętą.

Internauci pytają, co się stało z twarzą Blanki Lipińskiej. Chodzi o makijaż?

Magda Pieczonka o makijażu Blanki Lipińskiej

Internauci nie zostawili suchej nitki na Magdzie Pieczonce, która była odpowiedzialna za makijaż gwiazdy. Wówczas Blanka Lipińska tłumaczyła, że to nie jest do końca wina Magdy, ponieważ w jej studio wyglądała dobrze.

Premiera filmu „365 dni: Ten dzień”. Blanka Lipińska w sukni Paprocki&Brzozowski, Sieklucka i Morrone są parą?

Co na to Magda Pieczonka? Wizażystka do tej pory nie zabierała głosu w sieci, aż dotąd. Reporter „Pomponika” zapytał ją o makijaż Lipińskiej na Speed Games 2022. 

Uważam, że był dobry. Wrzuciłam go u siebie, jak on wyglądał w momencie, kiedy wypuszczałam Blankę od siebie i tego się trzymajmy – odpowiedziała.

Fot. AKPA/Baranowski

Reporter „Pomponika” dopytał, więc co zawiniło, czy faktycznie złe światło. Makijażystka gwiazd potwierdza, że mogła być to wina świateł, ponieważ malowała Blankę tymi samymi produktami już wiele razy:

Wcześniej jak była na ściankach nie było takiej sytuacji, więc przypuszczam, że poszło coś ze światłem nie tak. (…) Szkoda mi było Blanki, bo wiem, że to była jej premiera – mówi Magda Pieczonka.

Internauci, jak i gwiazdy miażdżą film „365 dni: Ten dzień” (OPINIE)

Blanka Lipińska Fot. Baranowski Michał/AKPA

Blanka Lipińska Fot. Baranowski Michał/AKPA