Blanka Lipińska (35 l.) jest znana z dystansu do siebie. Autorka 365 dni nie ukrywa, że odkąd stała się sławna, zrobiła bardzo dużo, by zmienić swój wygląd. Blanka z rozbrajającą szczerością wyznaje, że nie lubiła swojego wizerunku sprzed zabiegów.

Tak Blanka Lipińska wyglądała na studniówce. „WSTRĘTNE wspomnienie” (ZDJĘCIA)

Jakiś czas temu Blanka pokazała fotkę z czasów, gdy była grubsza od siebie z dziś o jakieś 30 kilogramów. Ważyła wtedy ponad 70 kg. Napisała wtedy także o tym, jakie zabiegi zafundowała sobie, by poprawić swój wygląd:

Kości policzkowe, czyli chyba zabieg wolumetrii mam zrobiony. Mam też zmieniony kształt żuchwy ze względu na to, że tu się nie da spalić tłuszczu, no bo jak. Zmieniłam też kształt brody” – mówiła Lipińska w sieci.

JUŻ JEST! Blanka Lipińska pokazała MOCNY trailer 365 dni

Blanka nie ukrywa, że powiększyła biust:

Ciężko jest być kobietą, która nie ma w ogóle piersi. To atrybut kobiecości. A ja chciałam je mieć. Uzbierałam pieniądze i je sobie kupiłam – wyznała.

Wczoraj Lipińska przeszła kolejną metamorfozę, tym razem w salonie makijażystki. Makijaż pisarce zrobiła Magda Pieczonka, znana makijażystka gwiazd. Blanka była zachwycona! Wprost nie mogła od siebie oderwać oczu:

O kurde, jaka jestem ładna!! – stwierdziła przejrzawszy się w lusterku.

Przyznam szczerze, że w ogóle nie wyglądam jak ja – zauważyła.

Blanka Lipińska zdradziła Ibiszowi, ile seksu daje jej równowagę psychiczną

Wiesz, do kogo jestem podobna trochę? Do Nataszy Urbańskiej z tego kadru – oświadczyła Magdzie Pieczonce lustrując swój wizerunek.

Wam też podoba się Blanka w tym makijażu?

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Filip Radwański/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA