Głośny film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej, „365 dni”, trafi na ekrany kin już 7. lutego 2020 roku. Pisarka przez długi czas trzymała w tajemnicy jego obsadę. Zagrają w nim znane nazwiska – m.in. Magdalena Lamparska i Natasza Urbańska. W rolę Laury wcieli się Anna Maria Sieklucka, a w Massimo włoski aktor, Michele Morrone. W sieci w końcu pokazał się trailer produkcji.

OSTRY plakat do filmu 365 dni – Blanka Lipińska pokazała go na Instagramie

Trailer filmu Blanki Lipińskiej „365 dni”

Blanka zapowiadała, że Polska nie jest do końca gotowa na taki film – mają znaleźć się w nim naprawdę kontrowersyjne sceny. Zapewniała, że będzie to produkcja na światowym poziomie i rzeczywiście, w trailerze to widać.

Sceny seksu, które są pokazane w zapowiedzi filmu są mocniejsze niż te w trylogii o Grey’u!

Blanka Lipińska musi ściągnąć wszystkie plakaty z kin!

Blanka Lipińska musi ściągnąć plakaty z kin

Plakat promujący film wywołał burzę – pokazany jest na nim Massimo trzymający bohaterkę Laurę za biust. Wpłynęły na niego skargi – twierdzono, że deprawuje on dzieci i obraża uczucia. Musiał zostać ocenzurowany.

Ja wiedziałam, że ten kraj nie jest gotów na film „365 dni” i pewnie nie był gotów na książkę, ale nie sądziłam, że tak bardzo. Wyobraźcie sobie, że musimy ocenzurować plakat, gdyż widzowie w kinach zgłosili zażalenie odnośnie plakatu, że deprawuje dzieci oraz obraża ich uczucia – oświadczyła Blanka Lipińska na Instastory.

View this post on Instagram

To był WSPANIAŁY ROK ❤️❤️❤️ Po brzegi wypełniony pracą 💪🏼💪🏼💪🏼 Jestem wdzięczna 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Za każdy dzień, który minął 🙏🏼 Za każdy popełniony błąd 🙏🏼 Za każdą zdobytą nagrodę 🙏🏼 Za każdą bolesną lekcje 🙏🏼 Za każdy pobity rekord 🙏🏼 Za każde spełnione marzenie 🙏🏼 Za każdy sukces 🙏🏼 Za każde doświadczenie 🙏🏼 Dziękuje Wam za to wszystko ❤️ To dzięki moim Fanom mogę zmieniać siebie, ludzi i świat❤️ To dzięki Wam jestem tu, gdzie jestem i mam to co mam ❤️ Jesteście moją motywacją, moim wsparciem, moją armią ❤️ I obiecuje, że w roku 2020 … ….będę biegła jeszcze szybciej 💪🏼 …..sięgała wyżej 💪🏼 ……i patrzyła dalej 💪🏼 CUDOWNEGO NOWEGO ROKU 🎉🎇✨ Oby rok, który minął był gorszy od tego, który nadchodzi…a nadchodzi NOWE 😈

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone

scena z: Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Blanka Lipińska, Anna Maria Sieklucka, Michele Morrone

scena z: Anna Maria Sieklucka, Blanka Lipińska, Michele Morrone, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Natalia Janoszek, fot. Podlewski/AKPA

fot. AKPA

fot. Podlewski/AKPA

scena z: Tomasz Stockinger, fot. Podlewski/AKPA

fot. AKPA

Sonda

poll-violet

Wybierasz się do kina na film Blanki Lipińskiej "365 dni"?

1

Pewnie! Jestem bardzo ciekawa/y, jak jej to wyszło!

2

Może, jak nic lepszego nie będzie w kinach...

3

W życiu! To będzie porażka!