Każdy, kto był na studniówce wspomina ją później przez długie lata. Jedni lepiej, drudzy gorzej. I właśnie w tym drugim gronie jest Blanka Lipińska (35 l.). Autorka powieści „365 dni” w rozmowie z nami przyznała, że najchętniej wymazałaby z pamięci swoją studniówkę. 

Szok! Doda NIE BYŁA na swojej studniówce. Ale dlaczego?

Blanka Lipińska wspomina studniówkę

Co właściwie poszło nie tak? Nieszczęścia zaczęły się jeszcze przed studniówką. Sprawa sukienki okazała się prawdziwym koszmarem! Zapewne wiele pań miała niezłą przeprawę z kreacją na bal maturalny i ten sam problem miała Blanka.

Blanka Lipińska zdradziła Ibiszowi, ile seksu daje jej równowagę psychiczną

Sukienkę kupiłam w Zarze. A wiadomo, z Puław wyprawa do Warszawy to było grube wyzwanie. Polonezem niebieskim, z tego co pamiętam. Ta sukienka była przepiękna, była tania, ale na dole była brudna. To była zima, plucha, więc laski ją brudziły, jak ją mierzyły. Kupiłam sukienkę, zawiozłam do domu i mama ją oddała do pralni. Dzięki Bogu tydzień przed studniówką przyszła ciocia i mówi, żeby pokazać się w tej sukience. I co się stało? Sukienka zbiegła się tak, że w długości z 20 centymetrów i w szerokości z 15 centymetrów. Była nie do założenia. Ja pamiętam, jak ja się zryczałam. Ryczałam, zanosiłam się, jak dziecko. Tata wsadził mnie w samochód, zawiózł znów do Warszawy. W Zarze zaczęli szukać tej sukience po całej Polsce i okazało się, że w Łodzi jest jedna. Dwa rozmiary większa. Kupiłam ją, bo taka byłam w niej zakochana. Dałam ją do krawcowej. I co zrobiła krawcowa? Zepsuła ją! Sukienka tak źle się układała! – mówi Blanka.

Sukienka, to jeszcze nic. Blankę rozłożyła choroba! Mimo to zdecydowała, że nie odpuści sobie imprezy i poszła na bal maturalny. Nie zabalowała jednak długo, a po godzinie postanowiła wrócić do domu… Trzeba przyznać, że jest, co opowiadać, chociaż Blanka uważa, że to okropne wspomnienia.

Blanka Lipińska ROZSTAŁA SIĘ z Maciejem Buzałą! Zdradziła powód

A ja do tego miałam zapalenie płuc na swojej studniówce i byłam na trzech różnych antybiotykach. Nienawidzę wspomnień ze studniówki. Nienawidzę tego, jak wyglądałam. Miałam obrzydliwą fryzurę, wstrętny makijaż, ohydny naszyjnik i źle przerobioną suknię. Zatańczyłam poloneza, nie mogłam nawet po cichu napić się alkoholu, wyszłam stamtąd po godzinie. Wstrętne wspomnienie! – opowiada Blanka.

ZOBACZ TEŻ:

Blanka Lipińska musi ściągnąć wszystkie plakaty z kin!

Podobno to o niej faceci śnią po nocach. 23-latka ma mieć wszystko, czego pragną

Angelika Mucha i jej śliczny dodatek do włosów. Zastąpi spinki i kolorowe chusty

Blanka Lipińska na studniówce/fot. mat. prywatne

Blanka Lipińska na studniówce/fot. mat. prywatne

Blanka Lipińska na studniówce/fot. mat. prywatne

Blanka Lipińska na studniówce/fot. mat. prywatne

Blanka Lipińska na studniówce/fot. mat. prywatne

Blanka Lipińska na studniówce/fot. mat. prywatne