Bogusław Linda to jeden z największy amantów kina. Wiele kobiet uważa, że jest jak wino, im starszy, tym przystojniejszy. Mimo ogromnej popularności strzeże swoje życie prywatne. Ostatnio jednak zrobił wyjątek.

Bogusław Linda przeszedł operację

Aleksandra Linda dodała piękne zdjęcie z tatą. Przebywają na urlopie w Chorwacji

Bogusław Linda w tygodniku „Na żywo” pożalił się na swoje zdrowie. Wyznał, że starzeje się i rejestruje charakterystyczne sygnały psychofizyczne: „Czas biegnie trzy razy szybciej, niż kiedyś. Obawiam się przede wszystkim chorób, co się nieuchronnie wiąże ze starością”  – zdradził Linda. Tygodnik „Na żywo” dowiedział się też, że aktor ma przejść operację ortopedyczną z powodu bólu pleców.

scena z: Bogusław Linda, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Teraz żona aktorka, Lidia Popiel opowiedziała o zdrowiu Bogusława Lindy w rozmowie z „Super Expressem„. Zdradziła, że jej mąż miał już zabieg związany z kręgosłupem i rehabilitację.

Mogę to państwu w skrócie wyjaśnić. Myślę, że to informacja mocno przesadzona. Bogusław miał już zabieg związany z kręgosłupem. Miał też rehabilitację. Ale to nie jest tak, że to jest dramat. Takie zwyrodnienia i problemy ma 50 proc. ludzi, tak przynajmniej mówią nam lekarze ortopedzi. Wiemy, coś na ten temat, prawda? – uspokaja Lidia Popiel.

Cezary Pazura o zarobkach aktorów. KOKOSÓW nie zarabiają

Bogusław Linda, Lidia Popiel. Fot. Niemiec/AKPA