Borys Szyc kilka lat temu walczył z alkoholizmem. W 2013 roku wyciągnęła go z uzależniania partnerka, Justyna Nagłowska. Ostatnio dziewczyna Szyca udzieliła wywiadu „Gali” i opowiedziała o trudnym związku.

Kiedy poznałam Borysa nadużywał alkoholu. Oboje przeszliśmy terapię. Każdy swoją, ja dla osób współuzależnionych… Zresztą osoba współuzależniona, jak się później dowiedziałam, często pomaga w piciu. Moim głównym zadaniem było pilnowanie, żeby Borysowi wszystko uchodziło na sucho. Kryłam go jak się dało. Kobiety często za punkt honoru biorą wybielanie pijanych mężów. A to niestety droga donikąd” – wyznała Nagłowska w Gali.

Partnerka Borysa Szyca szczerze o chorobie aktora – początki były ciężkie. „Kryłam go jak się dało”

Poza tym zdradziła, że planują z Borysem ślub!

Ślub będzie, ale intymny i tylko nasz.

Partnerka aktora tłumaczy, że nie potrzebują dzielenia tej chwili z innymi, bo w tym wszystkim chodzi o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: „Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca”.

Tylko tyle i aż tyle […] Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort, w ogóle nie! – podkreśliła Nagłowska.

View this post on Instagram

Ta dziewczyna nazywa się Justyna Nagłowska. Nie narzeczona Szyca, nie partnerka aktora i nie kobieta swojego mężczyzny. Nazywa się JUSTYNA NAGŁOWSKA. Skończyła dwa fakultety, dziennikarstwo i reżyserię, świetnie pisze (nawet jej trochę zazdroszcze), ma swojego bloga naglowska.pl , ma swoje podcasty „Dziewczyny” z Kasią Lengren w Onecie i mnóstwo pomysłów na następne (prawda @tu_okuniewska ? Prawda @storytel.pl ?) , prowadzi swój podróżniczy program na @travelchannelpolska a do tego i przede wszystkim jest wspaniałą mamą i moją narzeczoną, która sprawia, ze chce być lepszy. To wszystko ogarnia mimo walki z depresją i jest super dzielną kobietą. I co najważniejsze…doszła do tego swoją ciężka pracą, walką ze swoimi ograniczeniami i strachem. Bez moich „pleców”. Za plecy i jej serce mogę dziękować ja! ❤️ Tak więc , spójrzcie na jej profil, posłuchajcie i poczytajcie co ma do powiedzenia. A ma duuuużo❤️😂 i na koniec powtórzę (drogie gazety, magazyny, dziennikarze to do Was!!!) , nazywa się JUSTYNA NAGŁOWSKA. @jus_naglowska #naglowska.pl #podcast #dziewczyny @onet_pl @onetkultura @viva_magazyn @magazyngala @gazeta_wyborcza @fakt24.pl @superexpress_se.pl

A post shared by Borys Szyc Official (@borys.szyc) on

Kim jest Justyna Nagłowska?

Justyna Nagłowska ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Wrocławskim, Warszawską  Szkołę Filmową i Szkołę Wajdy. Borysa Szyca poznała się na planie Teatru Telewizji, kiedy była asystentką Krystyny Jandy. Jest współwłaścicielką marki odzieżowej Flawless.