Borys Szyc jest jednym z najzdolniejszych aktorów w Polsce. Do Akademii Teatralnej dostał się za pierwszym razem. Natomiast jeszcze przed szkołą mógł się pochwalić kultową rolą z filmie Kingsajz.

Partnerka Borysa Szyca

Borys Szyc o wyjściu z alkoholizmu: Pewnie byłby to kolejny dzień, który spędzam w łóżku, wyglądając jak menel i nie odbierając telefonów od tych którzy się o mnie martwią

Po ukończeniu Akademi Teatralnej role sypały się jak z rękawa. Niestety później za bardzo polubił show-biznes, co skończyło się dla niego nie najlepiej. Przez kilka lat walczył z alkoholizmem.

Natomiast od trzech lat znowu jest obsadzany w super produkcjach m.in. w Pokocie, Zimnej Wojnie, czy Piłsudskim. Od kilku lat jest związany z Justyną Nagłowską, o której niewiele wiemy. Para trzyma związek z dala od kamer.

Po raz pierwszy partnerka Szyca wypowiedziała na łamach „Gali” o ich związku. Okazuje się, że nie zawsze było tak kolorowo: „Kiedy poznałam Borysa nadużywał alkoholu. Oboje przeszliśmy terapię. Każdy swoją, ja dla osób współuzależnionych… Zresztą osoba współuzależniona, jak się później dowiedziałam, często pomaga w piciu. Moim głównym zadaniem było pilnowanie, żeby Borysowi wszystko uchodziło na sucho. Kryłam go jak się dało. Kobiety często za punkt honoru biorą wybielanie pijanych mężów. A to niestety droga donikąd” – wyznała Nagłowska w Gali.

Borys Szyc zaręczył się: Stało się!

Powiedziała również o swojej depresji. Przyznała się, że od paru lat nie bierze już leków, ale nadal jest pod stałą opieką specjalistów.

Pierwszy epizod depresyjny miałam już po pierwszej ciąży. Zawsze byłam osobą, która sporo się smuci, ale też umie się cieszyć. Nie mogłam znaleźć równowagi w życiu. Byłam rozchwiana emocjonalnie. (…) Terapia pomogła mi znaleźć środek. Najgorszy jest listopad. Teraz staramy się tak planować życie, żeby w listopadzie wyjeżdżać gdzieś, gdzie jest ciepło. To mnie ratuje. Choroba często sprawia, że człowiek nie ma siły wstać z łóżka – tłumaczy partnerka Szyca.

Kim jest Justyna Nagłowska?

Justyna Nagłowska ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Wrocławskim, Warszawską  Szkołę Filmową i Szkołę Wajdy. Borysa Szyca poznała się na planie Teatru Telewizji, kiedy była asystentką Krystyny Jandy. Jest współwłaścicielką marki odzieżowej Flawless.

View this post on Instagram

To była nasza wspaniała grecka majówka. Kretę odwiedziliśmy trzeci raz i za każdym razem odkrywamy tu coś nowego. Wyspa jest przepiękna, zielona, pełna wąwozów, krętych ścieżek w górach, pięknych zatoczek, starożytnych ruin, nadmorskich miasteczek, jaskiń, można tu odwiedzić miejsce narodzin Zeusa a już za chwile karmić Lemury w @amazonaspark . W tym roku zwiedzaliśmy bardziej wschodnią cześć wyspy, mniej uczęszczaną, mam wrażenie,i bardziej dziką. Od Malii jadąc w stronę Agios Nikolaos (to w tym miasteczku zakochał się Walt Disney i nakręcił nawet film z Polą Negri w 63roku) …a więc jadąc tam, spotkacie bajeczne widoki i dziesiątki przepysznych knajp, agroturystyk, kupicie sery, miody, oliwę, wszystkie lokalne pyszności jakie można sobie tylko wymarzyć. Grecki jogurt polany gęstym jak karmel wielokwiatowym miodem to jeden z powodów, dla których zawsze będę wracał do Grecji. Wszędzie uśmiech , słońce i wolno płynący czas, wszystko jeszcze jakby leniwie przeciągające się po zimie a przed nadciągającym gorącym sezonem. Idealny czas by tu przyjechać. A odjeżdżać….bardzo żal. Efharisto za wszistko! ❤️ @allincrete #kreta #kreta☀️ #kreta2019 #malia #agiosnikolaos #majowka2019 #raj #food #art #slowlife #love #family #kids #króljulian #wyspa

A post shared by Borys Szyc Official (@borys.szyc) on

Borys Szyc chwali się osiągnięciami córki. Sonia to CAŁY TATA!