Brad Pitt to jeden z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Wiele kobieta wzdycha na jego widok, jednak po rozstaniu z Angeliną Jolie od 2016 roku jeszcze z nikim na stałe się nie związał. Dlatego media nazywają każdą kobietę jego nową dziewczyną, która pojawi się u jego boku.

Brad Pitt z byłą dziewczyną

Brad Pitt od 6 miesięcy spotyka się z NIĄ! To nie jest żadna aktorka, tylko…

Teraz aktor został przyłapany z byłą dziewczyną, panią profesor, Neri Oxman. Ponad rok temu amerykańskie media rozpisywały się o ich romansie. Para spotkała się podczas projektu architektonicznego MIT.

Brad i Neri zwrócili na siebie uwagę, ponieważ dzielą wspólną pasję do architektury, designu i sztuki. Ich relację najlepiej opisać jako przyjaźń. Jeszcze nie przeistoczyła się ona w romans, ponieważ oboje są bardzo ostrożni, ale Brad chciałby spędzać z Neri więcej czasu. Uważa, że jest fascynująca – pisało źródło Page Six.

Neri Oxman – czy to będzie nowa miłość Brada Pitta?

Związek jednak po paru miesiącach ucichł. Nie byli już więcej ze sobą widywani, aż do poniedziałku. Brad Pitt i Neri Oxman wyszli razem z after party premiery filmu Ethan’a Coen’a „A Play is a Poem” w Los Angeles. Odjechali razem jednym samochodem w nieznanym kierunku.

Forum, Backgrid USA