Ines de Ramon (34 l.) wie jak korzystać ze sławy, której przysparza jej związek z największym gwiazdorem Hollywood. Nowa dziewczyna Brada Pitta (60 l.) jest gwiazdą nowej kampanii reklamowej marki UTER na wiosnę/lato 2024 autorstwa projektanta Philippe’a Utera.

Zdjęcia opublikowane w internecie pokazują Ines de Ramon, byłą żonę aktora polskiego pochodzenia Paula Wesley’a w stylizacja „resort”. Sesja stworzona była w stylowym klimacie Palm Springs.

Ines de Ramon wprowadziła się do Brada Pitta. Będzie ślub?

Ines de Ramon i Brad Pitt spotykają się od prawie 2 lat po jego rozstaniu z żoną Angeliną Jolie, z którą ma sześcioro dzieci. Na początku tego miesiąca de Ramon sfinalizowała rozwód z aktorem z „Pamiętników wampirów”.

Ines de Ramon została modelką

Ines de Ramon pojawiła się w nowej roli niedługo po doniesieniu, że Brad Pitt jest nią „zauroczony”. Zdobywca Oscara „znów jest na szczycie świata” w swoim życiu miłosnym. Tak przynajmniej donoszą informatorzy.

Ines de Ramon i Brad Pitt planują dziecko

Aktor „za każdym razem, gdy jest w pobliżu” de Ramon, ma uśmiecha się „i jest szczęśliwy, że z nią mieszka”, podało źródło. Ich związek jest poważny i jest ona jego pierwszą miłością od rozstania z Angeliną Jolie. Mimo, że aktor od 2016, gdy rozstał się z Jolie randkował z wieloma kobietami, dopiero de Ramon go tak urzekła. Na pewno to dopiero początek wielkiej kariery de Ramon. Co myślicie?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: