W miniony weekend Brad Pitt postanowił nieco się rozerwać na koncercie Bono. Aktor był widziany w towarzystwie Ines de Ramon i według świadków mieli się trzymać „bardzo blisko”. Czyżby to z nią randkuje 58-latek?

Brad Pitt romansuje z byłą Paula Wesleya

Na zdjęciach uzyskanych przez Daily Mail widać jak Brad Pitt trzyma za ramię by później ją uścisnąć. Oboje byli również widziani, jak rozmawiali i śmiali się z kumplami w tym Cindy Crawford i mężem Rande Gerberem wraz z Seanem Pennem.

Według DailyMail Brad i Ines przybyli razem jednym autem na koncert około 20:00. Brad przedstawił ją swoim słynnym przyjaciołom i wspólnie bawili się za kulisami koncertu.

To jest HIT! Brad Pitt spotyka się z tą znaną modelką polskiego pochodzenia

De Ramon była żoną gwiazdora Pamiętników wampirów, Paula Wesley przez trzy lata. We wrześniu tego roku para ogłosiła rozstanie. Paul Wesley i Ines pobrali się podczas cichej ceremonii w 2019 roku. Przedstawiciel pary potwierdził we wrześniu, że są w separacji i mieszkają osobno od kilku miesięcy.

Nowa ikona stylu! Brad Pitt cały na różowo

Decyzja o rozstaniu jest obustronna i zapadła pięć miesięcy temu. W tej chwili proszą o prywatność” – powiedział przedstawiciel.

Ines pochodzi z New Jersey i ukończyła Uniwersytet Genewski w 2013 roku, uzyskując tytuł licencjata z zarządzania biznesem.

Według jej LinkedIn, od 2020 roku jest szefem sprzedaży hurtowej w Anita Ko Jewelry, która cieszy się popularnością wśród celebrytów, w tym Kourtney Kardashian i Hailey Bieber.

To dopiero para! Emily Ratajkowski podobno randkuje z Petem Davidsonem

Jeśli chodzi o Brada to co jakiś czas media przypisują mu romans z nową kobietą. We wrześniu krążyły plotki o romantycznym związku Brada z modelką Emily Ratajkowski, ale ta ponoć spotyka się już z byłym Kim Kardashian, Petem Davidsonem.

 

 

New York, NY – Premiere of The Game Changers at the Regal Battery Park in New York.
Forum

Mercy For Animals Celebrates its 20th Anniversary at their Annual Hidden Heroes Gala at The Shrine Auditorium in Downtown Los Angeles.
 Forum

Malibu, CA – *EXCLUSIVE* – Paul Wesley and his wife Ines de Ramon show off their beach bods during a fun Malibu beach day.
 Forum