Głosy zza oceanu donoszą, że 58-letni Brad Pitt i 31-letnia Emily Ratajkowski, „spędzają ze sobą dużo czasu”. Dodają jednak, że „nie są pewni, czy to coś poważnego”. Pitt i Ratajkowski, „nie wydają się formalnie „randkować”. Przedstawiciele żadnej ze stron nie skomentowali jeszcze tych plotek.

Emily Ratajkowski kąpie się nago z malutkim synem

Na początku tego miesiąca Ratajkowski złożyła pozew o rozwód z producentem filmowym Sebastianem Bearem-McClardem w Sądzie Najwyższym Manhattanu po 4 latach małżeństwa. Według sprawdzonych informacji to Emily Ratajkowski podjęła decyzję o zostawieniu Beara-McClarda z powodu jego „ciągłych” zdrad.

Brad Pitt i Emily Ratajkowski w związku?

Według doniesień Brad Pitt mimo kontrowersji związanych z oskarżeniami ze strony Angeliny Jolie, podobno „żyje swoim najlepszym życiem”. Kiedy tylko może spędza czas ze swoimi młodszymi dziećmi, randkuje i imprezuje. Rozwija się również jako biznesmen i artysta.

Emily Ratajkowski, „Jesteś w związku, bądź lojalny!”

Dla przypomnienia Brad Pitt był już łączony z inną modelką polskiego pochodzenia. W czasie pandemii miał się spotykać z ówcześnie 27-letnią Nicole Poturalski. Poturalski mówi ponoć w 5 językach, jest modelką współpracującą m.in. z Harper’s Bazaar i widziana była z Bradem Pittem podczas romantycznego wypadu na południe Francji.

Ach, te Polki!

Emily Ratajkowski Fot. Forum

Emily Ratajkowski Fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum