W sieci pojawiły się memy, że sekundę po tym, jak Pete Davidson trafi do nieba, od razu nawiąże romans z Marilyn Monroe, bo w końcu żadnej piękności nie przepuści. A może to chodzi o jego charyzmę i jak spekulują pokaźnego…

Emily Ratajkowski w kurtce ulubionej marki królowej Elżbiety II

Pete i Emily rozmawiają ze sobą już od kilku miesięcy […] Są na bardzo wczesnym etapie relacji, ale oboje bardzo się lubią […] Pete rozśmiesza Emily i uwielbia to, jaka jest inteligentna, ujawniło źródło w rozmowie z Us Weekly.

Para początkowo wywołała plotki o romansie po tym, jak zostali zauważeni „trzymający się za ręce” na randce na Brooklynie w Nowym Jorku w minioną sobotnią noc. Para podobno poznała się przez wspólnych znajomych.

Emily Ratajkowski rzuciła Pitta dla Pete’a

Modelka i komik show „Saturday Night Live” milczą na temat rzekomej relacji, ale pewnie nie na długo. Modelka polskiego pochodzenia Emily Ratajkowski ma się doskonale po tym, jak w lipcu tego roku zakończyła związek ze swoim „zdradzającym” mężem-producentem Bear-McClardem.

Nowe szczegóły związku Ratajkowski i Pitta

Wkrótce po oficjalnym złożeniu pozwu rozwodowego we wrześniu zaczęła spotykać się z Bradem Pittem, jak informowały ówcześnie źródła, „Ludzie spekulowali na ten temat od jakiegoś czasu. Brad nie spotyka się z nikim. Oni [Pitt i Ratajkowski] byli widziani razem kilka razy”, mówiono 2 miesiące temu. Jednak jak się okazuje była to bardzo luźna relacja.

Emily Ratajkowski na plaży

Emily Ratajkowski na plaży fot. The Mega Agency / Forum

Emily Ratajkowski trzyma się za brzuch

Emily Ratajkowski/fot. The Mega Agency/Forum

Fot. Tammie Arroyo / AFF-USA.com / MEGA / The Mega Agency / Forum

Pete Davidson Fot. ZapatA/MEGA / The Mega Agency / Forum’