Brad Pitt i Gwyneth Paltrow wciąż czują do siebie mocne uczucia. W nowym wywiadzie na stronie internetowej sklepu Paltrow – Goop, Brad Pitt omawiał swoją nową markę odzieżową God’s True Cashmere. Jednak rozmowa nie mogła nie przejść na ich prywatne życie i uczucia.

Angelina Jolie celowo chciała „wyrządzić krzywdę Pittowi”

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow

Paltrow i Pitt byli razem od 1994 do 1997 roku, zanim odwołali swoje zaręczyny. W rozmowie z aktorem 49-letnia Paltrow poruszyła temat swojego zmarłego ojca Bruce’a, który cieszył się z Brada Pitta jako zięcia — „Chociaż niestety się nie pobraliśmy” – powiedziała Paltrow.

I dobrze – powiedział Pitt ze śmiechem. – O rany, wszystko się układa, prawda? – „Tak, tak. W końcu znalazłam Brada, którego miałam poślubić. Zajęło mi to tylko 20 lat – żartowała Paltrow, która poślubiła producenta Brada Falczuka we wrześniu 2018 roku.

Miłości Brada Pitta

Pitt dodał: I cudownie jest mieć cię teraz jako przyjaciółkę […] I naprawdę Cię kocham – powiedział Pitt. Na co Paltrow odpowiedziała: Tak, bardzo Cię kocham.

Angelina Jolie donosi na Pitta do FBI

Paltrow po związku z Pittem w 2003 roku poślubiła muzyka Coldplay Chrisa Martina, choć w 2014 roku rozstali się polubownie. Dzielą dwoje dzieci: Apple (18 lat) i Mosesa (16 lat). Następnie w 2018 roku Paltrow poślubiła 51-letniego Falchuka.

Pitt tymczasem w 2000 roku poślubił Jennifer Aniston, po czym ogłosili swoją separację w styczniu 2005 roku, a następnie sfinalizowali rozwód w październiku tego samego roku. Aktor następnie poślubił Angelinę Jolie w sierpniu 2014 roku i mają 6 dzieci. Jolie złożyła pozew o rozwód z Pittem w 2016 roku.

Brad Pitt Fot.LUCAS JACKSON / Reuters / Forum

Gwyneth Paltrow

Fot.Forum