Brad Pitt (55 l.) przyjechał na 76. Festiwal Filmowy w WenecjiGwiazda filmu Pewnego razu w Hollywood  zaprezentował w środę mały, ale znaczący dodatek do swojego wyglądu. Nowy tatuaż Brada można było wyraźnie dostrzec, gdy pomachał do fanów. 

Tak Jennifer Aniston imprezuje z przyjaciółkami. W tym samym miejscu był Brad Pitt (ZDJĘCIA)

Brad Pitt pokazał nowy tatuaż na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Aktor, ubrany w prostą koszulkę w kolorze khaki, zaprezentował nowy tatuaż na swoim umięśnionym prawym bicepsie tuż nad łokciem, gdy przybył łodzią do włoskiego miasta. Brad jest bardzo przystojnym mężczyzną, wyglądał  niezwykle elegancko, mimo, że miał na sobie zwyczajny T-shirt i długie, czarne spodnie. Brad wydawał się zrelaksowany i emanował pewnością siebie, gdy wychodził z łodzi ubrany w stylową płaską czapką i okulary, jednocześnie ciepło uśmiechając się do fotoreporterów. Popularny aktor jak zawsze oczarował tłumy, podpisując autografy i krótko rozmawiając z zagorzałymi fanami, którzy ustawili się w kolejce, aby się z nim spotkać.

Fani natychmiast zauważyli coś, co wyglądało jak nowy tatuaż na ciele mężczyzny. Mała ilustracja, wykonana w całości na czarno, zdawała się przedstawiać mężczyznę i jego cień. Ma to oczywiście osobiste znaczenie dla aktora, który był mężem Angeliny Jolie i nadal ma atramentowy hołd dla swojej byłej żony obok nowego tatuażu.

Brad Pitt

Brad Pitt pojawił się na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Uwagę fanów skupił nowy tatuaż na ciele aktora. Fot.Forum/Reuters

Aktor występuje obecnie w dziewiątym filmie Quentin Tarantino, który rozgrywa się w Los Angeles w 1969 roku.

Podoba się Wam nowy tatuaż na ciele Brada Pitta?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Brad Pitt na premierze Pewnego razu w Hollywood (ZDJĘCIA)

Szok! Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na pocałunkach. Byli już na drugiej randce?

Brad Pitt pierwszy raz o ROZWODZIE z Angeliną Jolie. Ma dość tej wariatki