Brad Pitt rozwodzi się z Angeliną Jolie już od wielu lat. Podobno to jego była partnerka celowo przedłuża procedury. W końcu Brad Pitt postanowił ostro wypowiedzieć się na temat jej zachowania.

Brad Pitt jest zły na Angelinę Jolie

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się w 2016 roku. Od tamtej pory wciąż nie mogą się rozwieźć. Początkowo walczyli o prawa nad opieką do dzieci, później chcieli unieważnić małżeństwo. Koniec końców wszystkie procedury wciąż się odwlekają. Od trzech lat ani Brad, ani Angelina nie mogą ruszyć do przodu.

Szok! Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na pocałunkach. Byli już na drugiej randce?

W mediach pojawiły się plotki na temat romansu Brada Pitta i Jennifer Aniston. Okazuje się, że Brad powoli traci cierpliwość, a Angelina zaczęła doprowadzać go do szału:

Jest sfrustrowany, bo rozwód wciąż się przeciąga. Powiedział, że Angelina nie chce kompromisów i sprawia trudności celowo, a sam rozwód powinien był być sfinalizowany przynajmniej rok temu. Nie jest zainteresowany obmawianiem jej w mediach czy przy dzieciach, ale ten cyrk kosztuje go wiele energii, czasu i pieniędzy. Powiedział, że marzy o tym, by wreszcie to wszystko zakończyć i uwolnić się od tej wariatki – poinformował Radar Online.

Brad Pitt jest bardzo szczęśliwy po spotkaniu z Jennifer Aniston

Może Bradowi zaczęło śpieszyć się z rozwodem, bo chce ponownie zejść się z Aniston?

EXCLUSIVE: Jennifer Aniston heads out to lunch with a friend Jennifer Aniston i Brad Pitt
Angelina Jolie on a luxury shopping spree for Pax