Niedawno plotkowano, że Irina Shayk i Bradley Cooper znów są parą. Pomimo, że spacerowali wspólnie po Nowym Jorku okazuje się, że byli partnerzy po prostu się przyjaźnią i dzielą opiekę nad swoją wspólna córką. Mama 4 – letniej Lei zawitała właśnie niespodziewanie do Warszawy, więc jej tata przejął nad nią opiekę.

Bradley Cooper opiekuje się córką

Irina Shayk właśnie pojawiła się w stolicy. Modelka zatrzymała się w jednym z najbardziej luksusowych hoteli i wywołała niemałe zamieszanie w mediach. Na zdjęciach zrobionych przez fotoreportów widać jak Shayk wchodzi do samochodu z torbą ze znanej sieciówki. Według portalu Plotek okazuje się, że gwiazda przyleciała do Polski na specjalne zaproszenie jednej z marek modowych.

OMG! Irina Shayk w Polsce. Zatrzymała się w najdroższym hotelu w Warszawie

scena z: Irina Shayk, SK:, , fot. AKPA

scena z: Irina Shayk, SK:, , fot. AKPA

W momencie gdy Irina spełnia swoje zawodowe obowiązki, opiekę nad córką przejął jej były partner Bradley Cooper. Aktor był widziany wczoraj jak wspólnie z córką wychodzi z teatru w Nowym Jorku. W podobnych kurtkach wyglądali naprawdę uroczo.

Zadowolony Bradley Cooper z seksowną Iriną Shayk u boku. Tęskniliście za nimi?

Pomimo licznych spekulacji, że Bradley i Iriną wrócili do siebie, według najnowszych doniesień portalu E!News była para utrzymuje bardzo ciepłe stosunki motywowane dobrem ich wspólnego dziecka, ale nie ma mowy o kontynuowaniu intymnej relacji.

Bradley Cooper i Irina Shayk do siebie wrócili?! Zobaczcie, jak spacerowali po NY (ZDJĘCIA)

New York, NY  Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York, NY -, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum