Według wcześniejszych doniesień zagranicznych mediów, Gigi Hadid i Bradley Cooper mieli poznać się dzięki byłej partnerce aktora, Irinie Shayk. Są podejrzenia, że to właśnie rodzicielstwo połączyło modelkę i aktora.

Zarówno Hadid jak i Cooper mają dzieci z poprzednich związków. Modelka jest mamą 3-letniej córki Khai, której doczekała się z byłym partnerem Zaynem Malikiem. Bradley Cooper jest ojcem 6-letniej córki o imieniu Lea, której mamą jest była miłość aktora, Irina Shayk.

Gigi Hadid i Bradley Cooper mają romans? Te zdjęcia mówią wszystko [foto]

Bradley Cooper i Gigi Hadid nadal spędzają czas razem

Cooper i Hadid zostali po raz pierwszy zauważeni razem na początku października, kiedy wybrali się na wspólną kolację w Via Carota w Nowym Jorku. Ponownie widziano ich kilka dni po wspólnej kolacji, gdy Hadid jechała tym samym samochodem co Cooper.

To już potwierdzone! Gigi Hadid i Bradley Cooper są razem [ZDJĘCIA]

Bradley Cooper i Gigi Hadid, którzy spędzają ostatnio dużo czasu razem, zostali po raz kolejny sfotografowani na wspólnym spacerze w Nowym Jorku. Para przechadzała się ulicami wielkiego miasta w deszczowy dzień. Podczas piątkowego spotkania 28-letnia modelka ubrana była w długi czarny płaszcz. W tak ponurym dniu postanowiła założyć szarą dzianinową czapkę i ciemne okulary przeciwsłoneczne. 48-letni aktor wybrał niebieską bluzę z długim rękawem oraz czarne spodnie, przez które prześwitywał pasek bokserek. Aktor w przeciwieństwie do modelki był cały przemoknięty, ale to nie przeszkodziło im w kontynuowaniu spotkania.

Coachella 2023: Leonardo DiCaprio widziany z eks Bradley’a Coopera. Ona jest po 30-stce!

Zagraniczne media od pewnego czasu mówią o ich potencjalnym związku. Para nadal nie potwierdziła plotek. Jak widać, jednak nie powstrzymują się przed fotografami paparazzi.

Gigi Hadid; fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Gigi Hadid, fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

Irina Shayk, Bradley Cooper, fot. BCIS / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Irina Shayk, Bradley Cooper

Bradley Cooper, Irina Shayk, fot.Forum/Emilio Flores