Meghan Markle przyznała, że latem straciła ciążę. Żona księcia Harry’ego opowiedziała w poruszających słowach o utracie dziecka. Wujek księcia Harry’ego i brat księżnej Diany, Charles Spencer udzielił wywiadu w programie telewizyjnym i odniósł się do tej informacji.

Meghan Markle przyznała, że niedawno była w ciąży, ale PORONIŁA: „Poczułam ostry skurcz”

Brat księżnej Diany o poronieniu Meghan Markle

Charles Spencer został zaproszony do programu, aby porozmawiać o roli swojej rodziny w ostatnim sezonie „The Crown”. W związku jednak z tym, że media obiegła informacja o poronieniu Meghan Markle, został poproszony o wypowiedzenie się na ten temat.

Jestem pewna, że zechcesz przyłączyć się do nas wszystkich, aby przesłać najlepsze życzenia Meghan i oczywiście Twojemu siostrzeńcowi Harry’emu. Właśnie dzisiaj dowiedzieliśmy się o bardzo smutnej wiadomości, że poroniła – powiedziała prowadząca.

Charles odpowiedział:

Nie mogę sobie wyobrazić cierpienia jakiejkolwiek pary, która traci dziecko w ten sposób, jest to bardzo, bardzo smutne i oczywiście całkowicie się z tobą zgadzam. Jesteśmy z nimi myślami.

Pałac Buckingham skomentował PORONIENIE Meghan Markle

Charles Spencer

Charles Spencer fot. Planet / Forum

Polski fotograf pracował z Meghan Markle. Zdradził, czego NIE MÓGŁ robić przy byłej księżnej

Meghan Markle opowiedziała o momencie utraty dziecka:

Po zmianie pieluszki poczułam ostry skurcz. Upadłam na podłogę z nim w ramionach, nucąc kołysankę, aby uspokoić nas oboje, radosna melodia mocno kontrastowała z moim poczuciem, że coś jest nie tak. Ściskając swoje pierworodne dziecko czułam, że tracę drugie.

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry/fot. FORUM

Meghan Markle z mężem.

Meghan i Harry/fot. FORUM