Meghan Markle (39 l.) i Harry (36 l.) w dalszym ciągu są na ustach wszystkich fanów. Po przeprowadzce do Stanów zdystansowali się od występów publicznych i skupiają się na rodzicielstwie. Minęły dwa lata od ich królewskiego ślubu. Głos postanowił zabrać polski fotograf, który wykonywał im zdjęcia podczas ceremonii.

Meghan Markle oskrażona o PLAGIAT! Poszło o narkotyki

Polski fotograf mówi o pracy dla Meghan Markle

Meghan Markle od dwóch lat jest żoną Harry’ego. Temu związkowi przyglądał się cały świat. Gdy wyszło na jaw, że Markle wraz z mężem chcą odejść z rodziny królewskiej, rozpętał się prawdziwy skandal. Była aktorka postawiła na swoim a zakochany Henryk nie mógł postąpić inaczej, jak odciąć się od jednej z najpotężniejszych rodzin na świecie.

SZOKUJĄCY fakt wyszedł na jaw! Meghan Markle PORWANO na chwilę przed królewskim ślubem

Fotki ze ślubu Meghan i Harry’ego obiegły cały świat. Alexi Lubomirski był fotografem, który wykonywał wszystkie oficjalne zdjęcia podczas królewskiego ślubu Meghan i Harry’ego. W wywiadzie dla Evening Standard opowiedział, jak tego dnia wyglądała jego praca.

Otrzymał mnóstwo wytycznych, których musiał się trzymać. Królewski protokół jest bardzo przestrzegany, a ślubne zdjęcia Harry’ego i Meghan były komentowane przez cały świat. Wszystko musiało wyglądać perfekcyjnie.

Nie możesz pozwolić, by się całowali, nie możesz pozwolić, by krzyczeli i biegali po ogrodzie i oczywiście musisz uchwycić pierścionek zaręczynowy. Ale myślę, że to właśnie w tych wytycznych realizuje się cała kreatywność – zdradził

Królewski Ślub Meghan Markle i Harry'ego.

Harry i Meghan Markle, fot. FORUM.

Jak zachowywała się Meghan Markle podczas ślubnej sesji

Lubomirski dodał, że musiał stanąć na wyżynach kreatywności. Na zrobienie zdjęć miał tylko trzy minuty. Jednak świeżo upieczona księżna i Harry wyglądali na szaleńczo zakochanych a po całej ceremonii uczucia do siebie mieli wypisane na twarzy.

Oficer Pałacu patrzył na mnie, mówiąc: „Wkrótce będziemy musieli ich stąd zabrać”, a ja powtarzałem: „Ok, ok, po prostu usiądźcie na tych schodach”, po czym oni… dosłownie upadli na schody, śmiejąc się. Patrzyli na siebie, jakby chcieli powiedzieć: „Boże, naprawdę jesteśmy już małżeństwem” – zdradził.

Po wykonanej sesji z oczu fotografa popłynęły łzy. Alexi był z siebie dumny i wiedział, że tacy klienci jak członkowie rodziny królewskiej zapewnią mu rozgłos na całym świecie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle pierwszy raz tak szczerze o macierzyństwie i życiu w rodzinie królewskiej: Byłam WYCZERPANA

Przyjaciel Meghan Markle wyznaje, dlaczego już do niej nie dzwoni

Meghan Markle pojawiła się w „Mam Talent!”. Miała wiadomość dla finalisty

Elegancka Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce.

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce, fot. Forum/Backgrid USA.

Meghan Markle i księżna Kate na oficjalnym wystąpieniu.

Meghan Markle i księżna Kate, fot.Forum/Zuma Press.

Meghan Markle w skórzanej spódnicy z księciem Harrym.

Meghan Markle z księciem Harrym, fot. Forum/ Backgrid UK.