21 lutego po dwuletniej walce z rakiem zmarł Tomasz Komeda. Mężczyzna spędził 18 lat w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił. Najpierw więc wolność ograniczyło mu państwo, a następnie śmiertelna choroba. I choć trudno w to uwierzyć, jego szczęście poza murami więzienia trwało zaledwie 5 lat.

Nie jest żadną tajemnicą, że 46-latek przez ostatnie lata żył w napiętych relacjach z rodziną. Przed śmiercią udało się jednak zażegnać konflikty. Brat Komendy wyjawił też jego ostatnią wolę. Czego dotyczy to życzenie?

Anna Walter ujawnia, dlaczego rozstała się z Tomaszem Komendą: „Wszystko zmieniło się, kiedy dostał te miliony”

Tomasz Komenda nie chciał, by media były obecne na jego pogrzebie

Choć przez ostatnie kilka lat Tomasz Komenda „chował” się przed mediami, co jakiś czas pojawiały się w sieci różne informacje na temat mężczyzny. Porzucenie narzeczonej, brak kontaktu z matką, trwonienie majątku (przypomnijmy, że w ramach zadośćuczynienia otrzymał blisko 13 milionów złotych), popadnięcie w złe towarzystwo… a gdyby tego było mało, 46-latek dwa lata temu rozpoczął nierówną walkę z rakiem. Niestety w ubiegłą środę bitwę tę przegrał.

Kiedy odbędzie się pogrzeb Tomasza Komendy? W najbliższy poniedziałek. Ostatnie pożegnanie zorganizowane zostanie we Wrocławiu. Okazuje się, że ostatnia wola mężczyzny dotyczyła właśnie tego wydarzenia. O czym mowa? Brat zmarłego wyjawił, że Tomek nie chciał obecności mediów podczas swojego pogrzebu.

Matka Tomasza Komendy zabrała głos po śmierci syna: „Straszny czas”

Powiedział, że nie chce, aby były tam kamery, żeby ktoś nagrywał i czerpał z tego zysk. Nie chciał kolejnej porcji cierpienia dla najbliższych. Jednocześnie prywatnie może przyjść każdy – przyznał Gerard Komenda w rozmowie z salon24.pl.

Gerard Komenda dodał także, że Tomasz w ciągu ostatnich dni bardzo cierpiał, niemniej otoczony był bliskimi. Nie chciał być hospitalizowany, bo szpital przypominał mu więzienie. Odszedł więc we własnym łóżku.

Wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Tomasza Komendy!

Tomasz Komenda z partnerką

Tomasz Komenda z partnerką/fot. AKPA

Tomasz Komenda - ogłoszenie wyroku

Warszawa, 16.05.2018. Ogloszenie wyroku Sadu Najwyzszego w sprawie Tomasza Komendy; n/z Tomasz Komenda.,Image: 428811733, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Mateusz Wlodarczyk / Forum

Tomasz Komenda wychodzi ze studia DDTVN

Tomasz Komenda wychodzi ze studia DDTVN fot. AKPA/AKPA