Ostatnio na pierwsze strony gazet powrócił Tomasz Komenda. Była narzeczona mężczyzny Anna Walter powiedziała w mediach, że nie płaci alimentów na syna i był wobec niej agresywny.

Tomasz Komenda odpowiada na wywiad rodziny!

Anna Walter znów o Tomaszu Komendzie

Annas Walter udzieliła kolejnego wywiadu w magazynie „Polityka”, w którym ujawniła kulisy swojego rozstania z Komendą. Uważa, że wszystko się zmieniło, kiedy dostał odszkodowanie w wysokości 13 milionów złotych.

Wszystko zmieniło się, kiedy Tomek dostał te miliony. Całymi dniami nie było go w domu. Kiedy przychodził, kończyło się kłótnią. Zaczęły się krzyki, wyzwiska. Sąsiedzi zaczęli wzywać policję. Moje dzieci zobaczyły zupełnie innego Tomka, niż ten, którego poznały i do którego jedno z nich mówiło „tato” – wspomina Anna.

Jak wygląda sytuacja z alimentami? Walter jakiś czas temu przekazała w swoim oświadczeniu, że Tomasz Komenda nie zgodził się na alimenty w wysokości 4,5 tys. zł i chciał ich obniżenia do 3 tys. zł.

Tomasz Komenda odpowiada na wywiad rodziny!

Anna Walter teraz tłumaczy, dlaczego musiała wydać oświadczenie:

W czerwcu rok temu Tomek powiedział mi, że jest ciężko chory. We wrześniu przedstawił w sądzie wypis ze szpitala onkologicznego, gdzie przechodził radioterapię. Dzisiaj jest w dobrej formie, mówi, że jest wyleczony. Ale kiedy sprawa trafiła do mediów po tym, co powiedział Tomek, musiałam wydać oświadczenie, żeby pokazać, jak było naprawdę – czytamy wypowiedź Anny Walter w „Polityce”.

Tomasz Komenda nie ma kontaktu z mamą?!

Tomasz Komenda z partnerką

Tomasz Komenda z partnerką/fot. AKPA

Tomasz Komenda spotyka papieża, fot. Vatican Media / Reuters / Forum

Fot. Michal Dyjuk / Forum

Tomasz Komenda - ogłoszenie wyroku

Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum