Wczoraj popołudniu media informowały o śmierci Tomasza Komendy. Mężczyzny, który został niesłusznie oskarżony o gwałt i zabójstwo nieletniej. Po 18 latach przywrócono mu jednak dobre imię. Niestety życiem poza więzieniem mógł cieszyć się jedynie 5 lat. Najpierw wolność zabrało mu państwo, później do łóżka przykuła go choroba nowotworowa. 46-latek nie ułożył sobie też prywatnego życia. Rozstał się z narzeczoną, zostawił syna i skłócił się z rodziną. Dziś matka Tomka zabiera głos.

Anna Walter ujawnia, dlaczego rozstała się z Tomaszem Komendą: „Wszystko zmieniło się, kiedy dostał te miliony”

Matka Tomasza Komendy zabrała głos po śmierci syna

Gdy Tomasz Komenda wyszedł z więzienia, na zewnątrz czekała na niego szczęśliwa matka. Kobieta od początku wierzyła w niewinność syna i przez 18 lat wspierała go, jak tylko umiała. Zresztą, gdy mężczyzna otrzymał zadośćuczynienie za niesłuszne skazanie (blisko 13 milionów złotych), milion złotych podarował właśnie rodzicielce.

I choć mogło się wydawać, że los w końcu uśmiechnął się do 46-latka, w rzeczywistości Tomasz wpadł w złe towarzystwo, opuścił rodzinę i zerwał kontakt między innymi z matką. Co było powodem? Nie wiadomo, choć można przypuszczać, że ogromne odszkodowanie nie jest w tym przypadku bez znaczenia.

Kto dostanie spadek po Tomaszu Komendzie? Prawo mówi jasno!

Mimo że Teresie Klemańskiej udało się pogodzić przed śmiercią z synem, gdy Tomasz umierał, podobno nie było jej przy jego łóżku. Co dziś mówi pogrążona w żałobie kobieta?

To dla mnie i całej rodziny straszny czas – przyznała  w rozmowie z salon24.pl i dodała – Ale z jego śmiercią nie pogodzę się nigdy.

Przypomnijmy, że pogrzeb Tomka Komendy zaplanowano na poniedziałek. Ostatnie pożegnanie odbędzie się we Wrocławiu.

Wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Tomasza Komendy!

Tomasz Komenda z partnerką

Tomasz Komenda z partnerką/fot. AKPA

Warszawa, 16.05.2018. Konferencja prasowa Tomasza Komendy po uniewinnieniu przez Sad Najwyzszy; n/z Teresa Klemanska, Tomasz Komenda, Zbigniew Cwiakalski.,Image: 428545481, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Michal Dyjuk / Forum

Tomasz Komenda wyszedł na wolność

Tomasz Komenda wyszedł na wolność fot. Krzysztof Zatycki / Forum