W świecie sławy i plotek nie brakuje dramatycznych wydarzeń, a Britney Spears zawsze była w centrum uwagi. Ostatnie doniesienia sugerują, że gwiazda doznała poważnych obrażeń podczas „wybuchowej” kłótni ze swoim byłym mężem, Samem Asghari, przed ich rozwodem. Nowe fakty pojawiły się w nowym programie telewizyjnym „Britney Spears: Rozwód i Rozpacz,” który został wyemitowany na Fox.

Britney Spears biła się z Samem Ashgari?

Harvey Levin, założyciel portalu TMZ, ujawnił, że para, która obecnie jest w separacji, miała poważną kłótnię w Londynie, która zakończyła się poważnym uszkodzeniem zdrowia wokalistki i koniecznością interwencji medycznej.

„Ona i Sam mieli poważną kłótnię w pokoju hotelowym, która zeszła na taką skalę, że potknęła się i uderzyła w stolik kawowy, otwierając sobie ranę na głowie,” twierdzi Levin. „Potrzebowała szwów.”

Przedstawiciele prawni Spears i Asghari nie udzielili jeszcze komentarza w tej sprawie.

Producent wykonawczy Charles Latibeaudiere powiedział w odcinku „TMZ Investigates”, że rzekoma „niestabilność” Spears stała się ostatecznie „zbyt dużym obciążeniem” dla Asghari. Aktor złożył pozew rozwodowy 16 sierpnia, zaledwie po 14 miesiącach małżeństwa. Portal wcześniej donosił, że 29-letni Asghari podejrzewał 41-letnią Spears o zdradę z pracownikiem swojego domu oraz że gwiazda popu zaatakowała fizycznie byłego trenera, gdy ten spał, zostawiając go z podbite oko. Jednak źródła bliskie Spears zaprzeczyły tym zarzutom.

„Nie było żadnej zdrady. Poza tym on ma 188 cm wzrostu, a ona tylko 162 cm, jak mogłaby go zaatakować?” powiedział jedno źródło portalowi Page Six. Ani laureatka Grammy, ani gwiazda „Hacks” nie skomentowali publicznie doniesień TMZ, choć oboje wypowiedzieli się na temat swojej separacji.

Bryan Spears wspiera siostrę Britney w trudnym okresie rozstania z Samem Asgharim

Asghari lakonicznie napisał na Instagramie 17 sierpnia, że „s–t happens”, podczas gdy Spears powiedziała swoim 42 milionom obserwujących dwa dni później, że „była trochę zszokowana”, ale „nie mogła dłużej znosić bólu”.

Para, która zaczęła się spotykać pod koniec 2016 roku i wzięła ślub w czerwcu 2022 roku, podpisała „żelazny” intercyzowy kontrakt, który chroni wielomilionowe aktywa supergwiazdy. Portal Page Six także donosi, że Asghari „z pewnością nie czerpie zysków” z nadchodzącej książki Spears, „Kobieta we mnie”.

Sam Ashagari oskarża Britney Spears o pobicie!

Wysoce oczekiwana książka nadal ma pojawić się w sprzedaży 24 października, ale mało prawdopodobne jest, aby Spears mogła zmienić jej baśniowe zakończenie, gdyż data premiery zbliża się nieubłaganie.

Mimo całego zamieszania źródła portalu Page Six donoszą, że Spears jest „w naprawdę dobrych nastrojach” i „skoncentrowana” na pracy, w tym na nadchodzącym obozie dla twórców piosenek związanych z jej pierwszym albumem od 2016 roku.