Ostatni incydent z udziałem Britney Spears (42 l.) w hotel Chateau Marmont wzbudził jeszcze większe zainteresowanie opinii publicznej rzeczywistym stanem psychicznym i fizycznym piosenkarki.

Niestety romans Britney Spears z Paulem Richardem Solizem (37 l.), z którym związała się wkrótce po rozstaniu z Samem Asgharim (30 l.), również budzi niepokój. Soliz, złota rączka, został zatrudniony do pracy w domu Spears w 2022 roku, ale został zwolniony kilka miesięcy później, gdy wykryto jego przeszłość kryminalną.

Britney Spears wdała się w bójkę ze swoim nowym chłopakiem

„Jest okropny […] On jest źródłem wielu jej problemów i powodem, dla którego jej stan się pogorszył […] Stara się, żeby nie ufała najbliższym osobom”, mówi informator, dodając, że Soliz potrafi manipulować i próbuje „sabotować” wysiłki zespołu Spears, aby skierować ją na właściwą drogę.

Britney Spears wciąż ma bardzo skomplikowane relacje z najbliższymi, w tym z matką i synami. Gwiazda nadal nie chce mieć nic do czynienia z ojcem Jamiem i siostrą Jamie Lynn.

Co dzieje się z Britney Spears?

W styczniu tego roku Britney Spears ogłosiła na Instagramie, że już nigdy nie nagra żadnej piosenki i nie wróci do przemysłu muzycznego, co zmartwiło wielu fanów.

Do tego jej nawyki finansowe wzbudzają zdziwienie, „Britney kupuje dużo ubrań w Internecie […] Całe szczęście nie kupuje ubrań od projektantów”.

Źródło Us Weekly twierdzi, że jej „pieniądze szybko się rozchodzą”. Spears „wydaje” także wydaje dużo na luksusowe wycieczki do miejsc takich jak Bora Bora i Hawaje, co czasami kończy się ich odwołaniem – bez zwrotu kosztów.

Jednak nikt nie podnosi alarmu w związku z tym, że piosenkarka przepuściła swój majątek. Gwiazda tylko w tym roku zarobiła 40 milionów dolarów na swoich bestsellerowych wspomnieniach „The Woman in Me”, singlu „Hold Me Closer”, z Eltonem Johnem oraz milionów dolarów, które przyniosły jej perfumy sygnowane jej nazwiskiem. Zarabia także na tantiemach.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: