Britney Spears (42 l.) podobno chce znów nawiązać kontakt ze swoim ojcem, gdy ten dochodzi do siebie po amputacji nogi.

Według doniesień TMZ Jamie Spears (71 lat) spędził kilka tygodni w szpitalu, po tym jak w zeszłym miesiącu przeszedł infekcję, która wymagała 5 operacji. Ostatecznie stracił nogę, gdy żadna z tych operacji nie mogła powstrzymać infekcji.

Britney Spears szczerze o Samie Asgharim. Fani w konsternacji

Podobno Jamie Spears nadal zmaga się z „innymi dolegliwościami”. A oskarżenia jego córki Britney Spears na temat jego 13-letniego „władania” jej życiem, nie pomagają mu w powrocie do zdrowia. Spór na nowo rozgorzał po publikacji wspomnień „Women in Me”.

Jamie Spears miał amputowaną nogę

Chociaż według doniesień Jamie Spears czuje się niesprawiedliwie oczerniany, zarówno przez opinię publiczną, jak i przez swoją córkę, oboje są otwarci na potencjalne pojednanie. Britney Spears już wyciągnęła rękę do Jamie Lynn Spears, z którą od lat jest skłócona. Piosenkarka spędziła ze swoją mamą swoje 42. urodziny.

Britney romansowała z Kevinem Ferdelinem, gdy jego narzeczona była w ciąży

Jak donosi TMZ, oprócz tego, że za nim tęskni, Britney Spears podobno rozważa nawet możliwość pomocy ojcu w formie finansowej. Od dawna wiadome jest, że Jamie Spears mieszka w przyczepie kempingowej.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: