Na początku roku Britney Spears stoczyła sądową batalię o prawo do samostanowienia. Ubezwłasnowolniona gwiazda odniosła częściowe zwycięstwo – do ojca piosenkarki dołączył niezależny prawnik z zewnętrznej firmy, który ma pełnić funkcje kuratora upadłej gwiazdy.

HOT! Chłopak Britney Spears ROZEBRAŁ SIĘ na ulicy

Britney Spears – Instagram

Fani piosenkarki od dawna twierdzą, że poprzez profile w mediach społecznościowych gwiazda wysyła zakamuflowane prośby o pomoc. Niedawno wiele zamieszania wywołało zdjęcie czerwonej lodówki, które pojawiło się na Instagramie gwiazdy bez żadnego kontekstu.

Na profilu piosenkarki pojawiło się czarnobiałe zdjęcie kobiety w wiktoriańskiej sukni. Nie byłoby może w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że odwrócona tyłem do widza postać, przytula ludzki szkielet ubrany w dziecięcą sukienkę.

Tak mieszka Britney Spears. OGROMNA posiadłość

Diabeł tkwi w szczegółach. Nie chciałabym, żeby to dziecko uderzyło mnie jeszcze raz – napisała Britney, nawiązując do swojego przeboju „Hit me baby one more time”.

Co ciekawe, tekst piosenki został napisany przez Szwedów: Maxa Martina i Ramiego Yacouba, którzy błędnie zastosowali amerykański slang. W debiutanckim przeboju Britney śpiewa „hit me baby one more time”, co w założeniu autorów miało znaczyć „zadzwoń do mnie jeszcze raz”, jednak prawidłowym zwrotem byłoby „hit me up”. Z tego powodu zarzucano nastoletniej piosenkarce promowanie przemocowych relacji, czy też piosenkę o alkoholu („hit me” może też oznaczać „polej mi”).

Justin Timberlake PRZEPRASZA Britney! „Skorzystałem z systemu”

Obserwatorzy natychmiast zalali profil pytaniami, czy piosenkarka jest w niebezpieczeństwie, te jednak pozostały bez odpowiedzi.

 

Britney Spears leży na plaży

Britney Spears w dobrym nastroju

Britney Spears w maseczce i okularach

Britney Spears w maseczce i okularach fot. Backgrid USA / Forum

Britney Spears

Fot.Forum/BACKGRID USA