Brooklyn Peltz Beckham (23 l.) właśnie doczekał się własnego serialu, w którym będzie gotował w uznanych restauracjach. Co na to jego wujek Gordon Ramsay?

Nie jestem zawodowym szefem kuchni – wcale. Nigdy tego nie powiedziałem. Nigdy bym tego nie powiedział. Oczywiście mój tata wiedział, co robi w bardzo młodym wieku. Ja gotuję dopiero od niespełna 3 lat. […] To w porządku mieć 25, 26, a nawet 30 lat i nie wiedzieć jeszcze, co chce się robić. w życiu. Wiesz co mam na myśli?, wyznał w rozmowie z magazynem Bustle.

Brooklyn Beckham błagał małżonkę, by dała mu rolę w swoim filmie

Brooklyn Peltz Beckham wyznał, że był zbyt „wrażliwy”, by pójść w ślady swojego 47-letniego ojca Davida Beckhama po tym, jak nie udało mu się zdobyć stypendium w Arsenal Football Club Academy, gdy miał 15 lat.

Brooklyn Beckham wciąż szuka swojej ścieżki

Miewam ataki niepokoju i próbując żyć zgodnie z tym, co zrobił mój tata, doszedłem do punktu, w którym naprawdę chciałem wyrobić sobie własne imię i odpracować swój własny żołd. Jestem spod znaku ryb. Jest wrażliwcem, dodał Brooklyn Beckham.

Pierwszy raz w życiu doszło do AGRESYWNEJ konfrontacji Davida z Brooklynem

Jednak Brooklyn Peltz Beckham przyznał, że podąża za swoim tatą, jeśli chodzi o bycie totalnym „żoną”, ponieważ on i Nicola noszą tyle samo pasujących strojów, co David ze swoją żoną Victorią Beckham. Syn brytyjskich gwiazd potwierdził nawet, że chce nazwać swój pierwszy pub w Los Angeles imieniem 27-letniej małżonki.

Myślę, że to zdecydowanie kobiecy świat. A faceci po prostu w nim żyją. Dziewczyny rządzą, dodał.