Ach, ten Brooklyn Beckham. Kiedyś aspirującym fotografem, zanim spróbował swoich sił w byciu szefem kuchni. Teraz okazuje się, że może też chce być i gwiazdą filmów. Niestety jeszcze nie teraz. Jego małżonka Nicola Peltz właśnie ujawniła w wywiadzie z The Sunday Times, że ​​​​była zmuszona wyciąć jego sceny z własnego filmu, który reżyseruje.

Pierwszy raz doszło do agresywnej konfrontacji między Davidem, a Brooklynem

Wyreżyserowałam w zeszłym roku film, który napisałam, gdy miałam 23 lata [„Lola James”]. Brooklyn wciąż jest na mnie zły, bo zapytał >Czy mogę być w twoim filmie?<. Pomyślałam, że byłabym zaszczycona, ale musimy cię przebrać. Oczywiście ma tatuaże i jest Brytyjczykiem. Zrobił więc kilka ujęć w tle, można go nawet dostrzec w kilku scenach jako statystę, ale  wtedy zapytał >Czy mogę włączyć mikrofon, chcę powiedzieć jakąś kwestię<, wyznała Nicola Peltz ze śmiechem.

Sonda

poll-violet

Kim następnie będzie chciał zostać Brooklyn Beckham?

Brooklyn Beckham chce teraz zostać aktorem

Po uzgodnieniu, że może powiedzieć, co chce, scena nie poszła zgodnie z planem, jak ujawniła Nicola Peltz, która ponoć nie mogła przestać się śmiać.

W tle skandalu: Brooklyn Beckham i Nicola Peltz pozują na ściance

Miał najbardziej brytyjski akcent w historii. Skończyło się na tym, że go wycięłam! Siedział tam, w montażowni, i on tam był mówiąc >Czy naprawdę po prostu wycięłaś mnie, kiedy tu siedzę?< Pomyślałam: tak, tak bardzo cię kocham!

Debiutancki film „Lola James” rozgrywa się w 2002 roku i opowiada historię 19-letniej dziewczyny, która stara się zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, aby wydostać swojego brata Arlo z „toksycznego” domu. Jednak Lola walczy z uzależnieniem od narkotyków… Zapowiada się ciekawie?