David Beckham podobno po raz pierwszy w życiu agresywnie skonfrontował się ze swoim najstarszym synem Brooklynem Beckhamem. Jeśli ktoś nie wie, trwa zimna wojna między Victorią Beckham, a nową małżonką syna Nicolą Peltz.

Problemy w małżeństwie? Victoria Beckham usunęła tatuaż z inicjałami męża

Nie sądzę, aby David kiedykolwiek stracił panowanie nad sobą. Tak ostro i agresywnie nigdy z nim nie rozmawiała, ale to się w końcu stało”, powiedział informator brytyjskiemu Daily Mail.David rzekomo powiedział Brooklynowi: „Co stanie się dalej, zależy od ciebie, ale skończyliśmy z tym dramatem.

Ponoć 47-letni David był zdenerwowany komentarzami 27-letniego Peltz i Brooklyna w niedawnym wywiadzie dla amerykańskiej Grazii. Młoda para mówiła między innymi o relacjach medialnych na temat związku Peltz z Victorią.

Szczerze mówiąc, moja żona jest oczywiście moim priorytetem i nigdy nie chcę, aby była zdenerwowana […] Kiedy ludzie mówią śmieszne rzeczy, po prostu o tym rozmawiamy i po prostu idziemy dalej. Wspieramy się nawzajem w 100 procentach i po prostu idziemy dalej, powiedział Brooklyn w rozmowie z magazynem Grazia.

Mocne sprzeczki w rodzinie Beckhamów

David rozmawiał z nim i powiedział mu:„ Nie robimy tego w naszej rodzinie – wiesz, że nie robimy tego w naszej rodzinie ”- kontynuował wtajemniczony na tema kłótni ojca z synem.

David Beckham stał 12h w kolejce, by złożyć hołd zmarłej królowej

Źródło Daily Mail powiedziało, że David był „naprawdę przerażony wywiadem z Grazią, ponieważ wydawało się to być praniem brudnej bielizny rodzinnej publicznie. Wtajemniczony stwierdził również, że młodsi bracia Brooklyna, Romeo (20 l.) i Cruz (17 l.), „również są zranieni” komentarzami pary. 

Według doniesień Brooklyn Beckham jest całkowicie zapatrzony w swoją żonę i praktycznie nie ma czasu dla swojej rodziny, braci i siostry. Rzadko się widują, a sytuacja między żoną i teściową jest mocno napięta.