Aby uczcić 14. rocznicę ślubu Bruce’a Willisa (68 l.) i Emmy Hemming (44 l.), para podczas intymnej ceremonii odnowiła przysięgę. W wydarzeniu wzięła udział była żona aktora Demi Moore.

Stan Bruce’a Willisa jest coraz gorszy

W naszą 10. rocznicę ślubu postanowiliśmy odnowić naszą przysięgę w tym samym miejscu, w którym powiedzieliśmy sobie„ tak ”w 2009 roku. Tak się cieszę, że to zrobiliśmy, napisała Emma Hemming.

Wideo nagrane przez byłą żonę Bruce’a, Demi Moore został opatrzony piosenkę „Fix You” od Coldplay i pokazał Emmę idącą boso wzdłuż ołtarza obok córek Mabel (10 l.) i Evelyn (8 l.).

Bruce Willis ponownie ożenił się

Długoletni przyjaciel Bruce’a, Stephen Eads, przewodniczył ceremonii, podczas gdy dwie inne jego córki, Rumer i Scout Willis, śpiewały podczas uroczystości.

Bruce Willis, „Czuję żal i smutek”

Pod koniec filmu, który został udostępniony w social mediach, para przypieczętowała pod odnowieniu przysięgi pocałunkiem, podczas gdy ich przyjaciele i rodzina dopingowali ich.

Wykorzystuj każdą okazję, aby zjednoczyć się i świętować z rodziną i przyjaciółmi. To są chwile i piękne wspomnienia, które można zatrzymać na całe życie. I możemy zachować te wspomnienia bezpieczne i żywe dla tych, którzy mogą nie być w stanie, dodała Emma Hemming.