Żona Bruce’a Willisa, Emma Heming Willis, podzieliła się emocjonalną wiadomością z okazji urodzin męża. Gwiazda „Szklanej pułapki skończyła 68 lat 19 marca, miesiąc po tym, jak jego rodzina ogłosiła, że zdiagnozowano u niego otępienie czołowo-skroniowe, które może powoduje trudności w kontaktach.

Emma Heming dzieli się emocjonalną wiadomością

Emma Heming Willis skierowała się do swoich fanów na Instagramie i wszystkich, którzy mierzą się z podobnym problemem, co jej rodzina.

Bruce Willis widziany PIERWSZY RAZ od okrutnej diagnozy

„Dzisiaj jest jeden z tych dni, w których odczuwamy żal i smutek” – napisała Emma na Instagramie. „Ale  druga strona jest taka, że ​​mam szczęście czuć wasze ciepło i miłość skierowaną do mojego męża i naszej rodziny. Widzę wasze wiadomości, wasze historie, którymi się dzielicie, i wszystko, co mogę powiedzieć, to podziękować (…)”

Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się informacje, że kontakt z Brucem jest bardzo utrudniony, a jego choroba postępuje. 44 – letnia żona gwiazdora  umieściła wiadomość wideo w swoim poście z ktorej można wyczytać, że trudno jej to znosić.

„Więc dzisiaj są urodziny mojego męża” – napisała w nim. „Rozpocząłem poranek od płaczu, co widać po moich opuchniętych oczach i zasmarkanym nosie. Po prostu myślę, że ważne jest, żebyście zobaczyli to ze wszystkich stron”.

Bruce Willis na emeryturze. Tak sobie radzi z postępującą afazją

Emma powiedziała, że ludzie zawsze jej mówią, że jest „taka silna” i „nie wiem, jak ty to robisz”.Dodała:

„Nie mam wyboru. Szkoda, że nie. Ale wychowuję też dwoje dzieci, więc czasami w naszym życiu musimy złożyć spodnie dużych dziewczynek i wziąć się do tego. I to jest co ja robię.”

Emma, która ma z Bruce’em 10-letnią Mabel i 8-letnią Evelyn powiedziała, że pomimo, że „się trzyma” to codziennie przeżywa chwile smutku:

Codziennie miewam chwile smutku. Żal, każdego dnia. I naprawdę czuję to dzisiaj, w jego urodziny – wyznała.

Bruce Willis był okrutnie wykorzystywany, „On już nie potrafił spamiętać swoich filmowych kwestii”

Zaktualizowana diagnoza Bruce’a pojawiła się niecały rok po tym, jak jego rodzina ogłosiła w oświadczeniu z marca 2022 r., Że walczy z podobną dolegliwością, afazją, która „wpływa na jego zdolności poznawcze”. Dodali, że gwiazda zrezygnuje z kariery aktorskiej. Podczas walki o zdrowie Emma od czasu do czasu dzieliła się z rodziną ciepłymi zdjęciami i filmami swojego męża. Wykorzystała również swoją platformę do podnoszenia świadomości na temat demencji, który ma również córki Rumer Willis (34 l.), Scout Willis (31 l.) i Tallulah Willis (29 l.) z byłą żoną Demi Moore.

 

 

Forum

Forum