Bruce Willis cierpi na nieuleczalne otępienie czołowo-skroniowe, co zmusiło go do wycofania się z kariery aktorskiej i życia publicznego. Niestety, jego stan zdrowia ciągle się pogarsza i ostatnio pojawiły się nowe objawy, takie jak agresywność. Co więcej, Willis przestał rozpoznawać twarze najbliższych mu osób.

Bruce Willis nie poznaje własnej matki

Rodzina i przyjaciele Bruce’a Willisa martwią się o jego stan zdrowia i trudności w codziennej komunikacji. Kuzynka matki aktora potwierdziła, że nie jest pewna, czy Willis rozpoznaje swoich bliskich i że aktor staje się agresywny. Niestety, nie ma sposobu na zatrzymanie lub złagodzenie skutków choroby.

Bruce Willis na emeryturze. Tak sobie radzi z postępującą afazją

W wywiadzie dla BILD kuzynka matki aktora wyznała, że Bruce obecnie może mieć problemy z rozpoznaniem własnej matki.

Nie jest pewna (czy matka aktora, Marlene Willis – przyp. red.), czy jej własne dziecko ją w ogóle rozpoznaje. Jest jakby spowolniony, bywa agresywny, nie da się już z nim prowadzić normalnej rozmowy. Ale to niestety standardowy stan przy tej chorobie” – powiedziała Wilfried Gliem.

Żona Bruce’a Willisa robi wszystko, by go uratować. Szuka pomocy u najlepszych specjalistów

67- Bruce ma troje, dorosłych już dzieci z małżeństwa z Demi Moore, a także dwójkę ze związku z Emmą Hemming. Dziewczynki mają obecnie 8 i 10 lat.

 

 

 

Forum

Forum

Forum