O Jennifer Lopez jest ostatnio głośno głównie w kontekście kryzysu, który wdarł się do jej małżeństwa. Zagraniczne media od tygodni donoszą, że ona i Ben Affleck szykują się powoli do rozwodu. Co prawda sami zainteresowani nie komentują tych plotek, a przed paparazzi starają się zachować dobrą minę do złej gry, niemniej na jaw wychodzi coraz więcej smutnych faktów dotyczących związku tej hollywoodzkiej pary. Niedawno jedna z amerykańskich podcasterek zdradziła też, że sama latynoska gwiazda nie jest zbyt przyjemną osobą…

Meghan Markle znowu przechodzi trudne chwile. „Wpadła w panikę”

Jaka naprawdę jest Jennifer Lopez? Smutną prawdę przedstawia pewna amerykańska podcasterka

Gdy ogląda się wywiady z J.LO czy też dokumentalne filmy, ma się wrażenie, że 54-latka jest uroczą „dziewczyną z sąsiedztwa”. Niemniej okazuje się, że rzeczywistości może wyglądać nieco inaczej.

Meghan McCain, amerykańska podcasterka, zdradziła właśnie, że żonę Bena Afflecka trudno nazwać miłą i przyjacielską.

Ja również podzielam podobne negatywne historie, jakie opowiada cały świat. Czuję się źle, ponieważ zbliżamy się do punktu, w którym to jest znęcanie się nad J.Lo. Ona jest po prostu bardzo nieprzyjemną osobą – stwierdziła w „Citizen McCain”.

Klapa Nicki Minaj na Orange Warsaw Festival 2024. Artystka WYBUCZANA!

Skąd ma takie informacje? Kobieta miała współpracować z gwiazdą w programie „The View”. 39-latka była jego współprowadzącą od 2017 do 2021 roku. Kobieta wspomina też, że Jennifer Lopez nie siliła się nawet, by udawać miłą osobę. Poza tym towarzyszyła jej ogromna świta osób. Domyślamy się, że to również buduje duży dystans.

Miała największą świtę, jaką kiedykolwiek widziałam. Więcej niż Kim Kardashian i prezydent. Po prostu nie rozumiem, do czego jej było to potrzebne – wspomina i dodaje – Będę miała przez to mnóstwo kłopotów, ale pamiętam, że z J.Lo miała osobę, której jedynym zadaniem było trzymanie lustra ze światłami. (…) Pamiętam, że pomyślałam: „Biedny człowiek, co za dziwna praca” […] Nie była miła. Nie zawsze musisz być bardzo miły, ale np. ludzie tacy jak Kim Kardashian potrafią być zachwycający. Kiedy przychodzisz do programu na 10-minutowy odcinek, to po prostu udawaj, aż wytrzymasz tych 10 cholernych minut – podsumowała

Zaskoczeni?

Anna Lewandowska była kiedyś blondynką. Po latach wyszło, dlaczego zmieniła kolor włosów!

Jennifer Lopez, Ben Affleck, Credit line: BlueLoveImages / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez, Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum