Anna Lewandowska jest dziś przez wielu nazywana ikoną mody. Żona polskiego piłkarza regularnie pokazuje się światu w stylizacjach w stu procentach zgodnych z najświeższymi trendami, pojawia się chętnie na tygodniach mody i dba by jej makijaż i fryzura zawsze prezentowały się perfekcyjnie. Jednak zanim 35-latka została gwiazdą, jej wizerunek było nieco inny. W oczy rzucały się przede wszystkim włosy w odcieniu jasnego blondu.

Mecz towarzyski Polska – Ukraina. Anna Lewandowska, Paulina Krupińska, Jan Bednarek z żoną

Anna Lewandowsła zmieniła kolor włosów dla męża?

Pamiętacie Anię w jasnym wydaniu? Sportsmenka kilkanaście lat temu farbowała swoje włosy na jasny blond. Stawiała też wówczas na asymetryczną, postrzępioną grzywkę. W pewnym momencie zdecydowała się jednak na metamorfozę i od tego momentu widzimy ją wyłącznie w brązowych kosmykach. Co wpłynęło na zmianę jej zdania? Może moda, może własne preferencje, a może Robert Lewandowski… Mama piłkarza zdradziła bowiem z jednym z wywiadów, że jej syn bardzo chciał, by Anna została brunetką.

Anna Lewandowska mówi o pierwszych WIELKICH zarobionych pieniądzach

Kiedy syn przedstawił nam Anię, zdziwiłam się, że to jednak blondynka. Ale Robert zapewnił nas, że zrobi wszystko, żeby była brunetką, jak ja – przyznała w rozmowie z „Rewią” Iwona Lewandowska.

Cóż, nie da się ukryć, że brąz był zdecydowanie dobrym wyborem, prawda? Zresztą jakiś czas temu sama Lewa przyznała w sieci, że nie planuje już wracać do poprzedniego koloru.

Lucy Hale też kocha modę lat 90. Ten look jest coraz bardziej popularny

IG: annalewandowska

Anna Lewandowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Lewandowska, Credit line: Dede / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

IG: annalewandowska