Meghan Markle, wychodząc za brytyjskiego księcia, z pewnością nie zakładała, że kilka lat po ślubie stanie się złą bohaterką w show-biznesie. I choć z całych sił próbuje wybielać swoja historię i przedstawia się jako ofiara royalsów, opinia publiczna raczej niespecjalnie wierzy jej słowom i częściej współczuje brytyjskiej rodzinie królewskiej, aniżeli jej. A sytuacja może się jeszcze pogorszyć, ponieważ niedługo na światło dzienne ma wypłynąć nowy dokument o księżnej Sussex. Co ciekawe, materiał pokazuje podobno jej prawdziwą twarz.

Krzysztof Rutkowski o Dagmarze Kaźmierskiej. Odwiedził jej agencję towarzyską!

Meghan Markle obawia się emisji nowego dokumentu na swój temat

Nowy dokument na temat Meghan Markle stworzył niemiecki dziennikarz, Ulrik Gunewal. Film ma skupić się głównie na jej historii z czasów zanim weszła do rodziny królewskiej. Nie zabraknie jednak też wątków o drodze, którą przeszła, by zostać księżną Sussex.

Czy 42-latka ma się czego obawiać? Sama bohaterka materiału żyje podobno w strachu. Przede wszystkim stresuje ją fakt, że w ogóle nie będzie miała wpływu na ostateczny wygląd dokumentu, a co za tym idzie, w jaki sposób zostanie pokazana.

Jego wygrana w „Mam Talent” wywołała falę hejtu. Tak Bartka Wasilewskiego powitano w szkole! (WIDEO)

Meghan wpadła w panikę w związku z nowym dokumentem kręconym przez niemieckiego dziennikarza. Zakłada, że jeśli nie zostanie zaproszona do wzięcia udziału i, co jeszcze ważniejsze, nie będzie miała ostatecznego wpływu na to, co znajdzie się w programie, prawdopodobnie będzie to miało kluczowe znaczenie – powiedział Tom Quinn, ekspert ds. rodziny królewskiej w rozmowie z „The Mirror”.

Czy tak będzie naprawdę? Czas pokaże. Produkcja w niedalekiej przyszłości zadebiutuje w niemieckiej telewizji ZDF.

Wendzikowska wraca wspomnieniami do dnia, kiedy została sama tuż po porodzie

książę Harry Meghan Markle/ forum

Meghan Markle/ forum

Meghan Markle/ forum