W poniedziałek słynna amerykańska gwiazda opublikowała szokujące zdjęcie na którym opuchnięta i bez makijażu. Jessica Simpson w żaden sposób nie przypomina tej radosnej blondynki z iskierkami w oczach do której przywykliśmy na ekranach. Jest smutna i przemęczona, patrzy pusto w jeden punkt.

„Ta osoba wczesnym rankiem 1 listopada 2017 r. jest nierozpoznawalną wersją mnie” – napisała Jessica w swoich mediach społecznościowych.

Okazuje się, że aktorka i projektantka zmagała się z chorobą alkoholową.

Kontynuowała: „Miałam tyle samoodkrycia do odblokowania i zbadania. Wiedziałem, że w tej właśnie chwili pozwolę sobie odebrać swoje światło, pokazać zwycięstwo nad moją wewnętrzną walką o szacunek dla siebie i stawić czoła temu światu z przenikliwą jasnością.

„Osobiście, aby to zrobić, musiałam przestać pić alkohol, ponieważ mój umysł i serce krążyły w tym samym kierunku i szczerze mówiąc byłam  totalnie wyczerpana.

„Chciałam poczuć ból, żeby móc go nosić jak honorową odznakę”.

Simspon wyjaśniła, w jaki sposób podjęła decyzję o zaprzestaniu picia – stwierdziła, że musi przestać kręcić się w kółko i ruszyć w nowym kierunku. Uznała także, że to nie alkohol był problemem. Problemem był fakt, że nie kochała siebie.

„Picie nie było problemem. Nie kochałam siebie. Nie szanowałam własnej mocy. Dziś już tak.” – pisze aktorka w swoim bardzo osobistym wpisie i zauważa, że słowo alkoholizm, czy etykietka alkoholika nadaje wiele piętna. „Prawdziwą pracą, którą musiałam wykonać w moim życiu, było zaakceptowanie porażki, bólu, złamania i sabotowania się.”

Simpson stwierdziła także, że choć od tego momentu minęło aż 4 lata, w rzeczywistości ma poczucie, że upłynęło mniej czasu.

„Nie mogę uwierzyć, że minęły 4 lata! Wydaje mi się, że może 2 – zażartowała matka trójki dzieci. „Myślę, że to dobra rzecz. Ha.”
Pod postem Jessiki zaroiło się od wspierających komentarzy od jej znajomych i fanów.
Snooki napisała: „JESTEŚ INSPIRACJĄ i właśnie dlatego jesteś dosłownie moim wzorem do naśladowania i mamą. Kocham Cię na zawsze!
Aktorka podsumowując swój wpis napisała, że drogę do zwycięstwa z nałogiem pomogła jej akceptacja tych części jej życia, które są po prostu smutne.

„Oswoiłam swoje lęki i zaakceptowałem te części mojego życia, które są po prostu smutne. Posiadam moją osobistą moc z uduchowioną odwagą. Jestem szalenie szczera i otwarta w pełnym komforcie. Jestem wolna.”

Jedną z oznak przemiany aktorki był także powrót do swojej wagi sprzed lat. Aktorka rozpoczęła specjalną dietę i treningi zrzucając 45 kilogramów w zaledwie 6 miesięcy.

Co sądzicie o takich wyznaniach gwiazd? Powinno być ich więcej?

 

 

 

 

Jessica Simpson shows off her burgeoning baby bump as she and Eric Johnson leave The Roxy in West Hollywood. Jessica and Eric attended a concert at the venue by Ashley Simpson and Evan Ross. The duo performed on stage. Jessica is wearing a black dress. She is pregnant with her third child.
18 Jan 2019
Pictured: Jessica Simpson And Eric Johnson.
Photo credit: MEGA
TheMegaAgency.com
+1 888 505 6342 *** Local Caption *** MEGA340586_003

Jessica Simpson

Thousand Oaks, CA – *EXCLUSIVE* – Pregnant Jessica Simpson enjoys a Christmas event with her family. The singer and fashion designer attended with husband Eric Johnson and two kids Maxwell and Ace. Also attending were Jessica’s dad Joe Simpson, and mom Tina Ann Drew and her fiancé Jon Goldstein. Simpson, who is expecting her third child, showed off her baby bump in a black turtleneck and leopard print jacket, while husband Eric carried the couple’s two children.
Pictured: Jessica Simpson
BACKGRID USA 8 DECEMBER 2018
USA: +1 310 798 9111 / [email protected]
UK: +44 208 344 2007 / [email protected]
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*

jessica-simpson4

jessica-simpson5