Jessica Simpson (41 l.) z dumą opublikowała seksowne selfie w bikini na swoim Instagramie, po tym, jak po raz trzeci zrzuciła kilkadziesiąt kilogramów.

Przybrałam i straciłam 100 funtów (ok. 45 kg), 3 razy, więc nigdy nie myślałam, że ta chwila może się wydarzyć, ale w końcu jestem w wiosennym stroju w BIKINI !!!!!! – napisała Jessica Simpson.

Jessica Simpson mówi o walce z alkoholizmem

Jessica Simpson w bikini

Fani natychmiast zalali ją wiadomościami i komentarzami pełnymi miłości i wsparcia. Chwalili ją za niesamowite osiągnięcie – nie tylko wagi, ale także pewności siebie. Wśród komentujących znalazła się również Paris Hilton, która skomentowała post serią „płomieni” – HOT!

Znów szczupła Jessica Simpson

Ciężka praca. Determinacja. Miłość do siebie […] Podobał mi się dzisiaj dobry dumny płacz – tak gwiazda opisywała swoją podróż z dietą i fitnessem, która prowadziła ją do wymarzonej sylwetki.

Jessica Simpson chwali się ciałem po zrzuceniu 40 kg

W kwietniu zeszłego roku Simpson, która ma 3 dzieci, ujawniła w wywiadzie dla programu „Today”, że wyrzuciła swoją wagę po latach zmagań z zaburzonym obrazem ciała. Jednak gwiazda przestała pić alkohol i zmieniła całkowicie tryb życia. Dzisiaj może się cieszyć zdrowym i pięknym ciałem. Wystarczy determinacja!

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Jessica Simpson

Fot.Forum/BACKGRID USA

Jessica Simpson Fot. Froum

fot. Forum