Jessica Simpson (42 l.) raz jeszcze zaprezentowała swoją jakże szczupłą sylwetkę w obcisłej sukience swojej własnej marki odzieżowej. Celebrytka w ten sposób promowała swoje projekty w kontekście przecen na „black weekend”. Trzeba przyznać, że Simpson wygląda niesamowicie, nawet młodziej i szczuplej niż wcześniej.

Mocno wychudzona Jessica Simpson pozuje z synem siostry

Na początku listopada Jessica Simpson wzbudziła kontrowersje, ale i obawy wśród fanów, że wróciła do nałogu alkoholowego. Niestety w jednym z filmików, które opublikowała w social mediach wydawało się, że bełkocze, śpiewając do swojej piosenki „Party of One” z 2020 roku.

W związku z tym opublikowała na Instagramie długi wpis, w którym oświadcza, że ​​od 5 lat nie pije alkoholu, szczegółowo opisując, w jaki sposób blokuje „destrukcyjny hałas” ludzi, ich komentarze i osądy.

Bardzo szczupła Jessica Simpson

Musiałam być dzisiaj w moim studio, ponieważ tutaj się uziemiam i uzdrawiam. Chociaż nauczyłam się blokować destrukcyjny hałas… komentarze i osądy ludzi wciąż mogą głęboko ranić przez ich nieustanne dokuczanie” nigdy nie będziesz wystarczająco dobra”, napisała.

Wychudzona Jessica Simpson robi sobie lifting bez skalpela

Jessica Simpson to w ostatnich latach największy „comeback” na czerwony dywan. Celebrytka, która przez lata unikała świateł fleszy, schudła i teraz z przyjemnością prezentuje swoje nową sylwetkę. Czyżby Jessica Simpson zapomniała, że żyjemy w erze „body positivity”?

A wy co myślicie na temat jej wielkiej metamorfozy?